Ветеран космодрому Байконур в Сумах презентував свою нову книгу


Днями в Сумах вийшла з друку книга «Байконур в моей жизни» . Її автор  -  ветеран  космодрому Байконур,  полковник у відставці  Бородулін Геннадій Віталійович.

13 серпня в Будинку ветеранів міста Суми відбулася її презентація. Зібрались керівники і активісти міської організації ветеранів, дружньо прийшли ветерани космодрому, які нині проживають в Сумах, на чолі зі своїм беззмінним з 1986  року керівником -  підполковником у відставці Воропаєм Анатолієм  Івановичем.  Відбулося зацікавлене і предметне обговорення книги, яке розпочав керівник Сумської міської організації ветеранів України Микола Олексійович Бондарєв.  Натхненно прозвучав виступ автора  книги – Геннадія Віталійовича,  який розповів про роботу над книгою, про підбір матеріалів,  адже  вона носить документальний характер.

Один за одним говорили ветерани космодрому  Байконур:   А.І. Воропай,  Ю.І. Черкасов,  О.Л. Колотов,  І.Ф. Калуга, М.І. Петрусенко,  Л.Й. Коржановський  та інші, чиї імена згадуються на сторінках  книги,  а весь період їх  військової  служби пройшов у степах Казахстану – на космодромі Байконур. Це вони готували космічні польоти, особисто спілкувались з космонавтами тих років, приймали продукцію з сотень підприємств всього Радянського Союзу, виконували найскладніші монтажні роботи.

Про цінність книги в сьогоднішніх умовах, про вклад її в справу захисту історії радянського періоду говорили активісти міської організації ветеранів України: Є.В. Царицин,  Ю.М. Максименко,  Г.І. Завгородній  та інші.  Геннадія Віталійовича привітали керівник прес-центру міської організації ветеранів України, відомий в області журналіст і письменник, лауреат обласної премії імені Пилипа Рудя – Петро Нестеренко, другий секретар  Сумського обкому Компартії України Олександра Переросла.

Прес-служба Сумського обкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях