- КПУ - http://www.kpu.ua -

Відкритий лист до депутатів Верховної Ради України

Опубликовано 19.10.2021

Спостерігаючи за роботою нинішньої Верховної Ради України, мене, народного депутата України попередніх скликань, не перестає дивувати безграмотність і підлість самої більшої частини депутатського корпусу щодо антинародного змісту і неконституційності багатьох прийнятих вами законів.

І викликано це не тільки тим, що ви є продовжувачами справи попередньої порошенківської Верховної Ради, а й тим, що по багатьох законах антинародного характеру ви перевершили своїх попередників, цим самим поглиблюючи розкол суспільства на політичному, історичному, національному, мовному, релігійному і сепаратиському ґрунті.

Ось один із останніх прикладів. 24 вересня 2021 року Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №2038 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944 – 1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки”.

Законопроектом пропонується визнати примусове переселення осіб українського походження у 1944 – 1951 роках з місць їх проживання на території Польської Народної Республіки депортацією та здійснити відшкодування моральних і матеріальних збитків, соціальних пільг людям, що постраждали внаслідок депортації.

Відповідні зміни пропонується внести до законів України “Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою“ та  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Чи думали ви, розробники цього законопроекту і депутати, які прийняли його за основу, про його недолугість і наслідки після прийняття в цілому? Звичайно ні, бо для оцінки реальної дійсності у вас не вистачає розуму.

Звідки ви взяли, що осіб українського походження переселяли примусово?

Всім відомо, що люди переселялися добровільно за двома причинами. Повернення в лоно Великої об’єднаної України і страх перед помстою поляків за Волинську різню, яку вчинили над поляками українські буржуазні націоналісти, що були  посібниками фашистської Німеччини.

Одночасно, за договором із Польською Народною Республікою поляки переселялися із українських територій на польські. Це також відбувалося по двох причинах. Добровільне повернення на польські землі і страх помсти від фашизованих українських націоналістів.

Відомо й те, що не всі українці виїхали із польської території і не всі поляки покинули територію України, де жили мирно і спокійно в двох соціалістичних державах аж до антинародних державних переворотів у СРСР і Польській Народній Республіці.

І не слід забувати, що переселенці із польської території отримували державну підтримку і їм надавалося житло, в тому числі те, в якому жили перед цим поляки.

Багато українців поселилися у Львові в квартирах поляків і євреїв, яких в роки війни винищили члени організації українських націоналістів (ОУН).

Здається все зрозуміло. Переселення українців з польської території відбувалося добровільно. Вони отримали згідно Конституції СРСР і УРСР всі громадянські права і ніколи не піднімали питання, які раптом виникли в згаданому законопроекті з ініціативи слуг Зеленського аж у 2021 році.

То з якою ж метою з’явився цей законопроект? Кому він вигідний?

Відповідь очевидна. Слугам Зеленського не вистачає голосів у західних областях України. Там у місцевих радах панують націонал-радикали і підтримку має Порошенко. Тому потрібно підтримати перших і забрати голоси у другого для старту на парламентські і президентські, можливо дострокові, вибори.

Крім цього, цим законопроектом, як і постановою попередньої Верховної Ради України  про засудження “Пакту Молотова і Ріббентропа”, за яким Україна з допомогою СРСР повернула в своє лоно західноукраїнські землі, відкривається черговий “ящик Пандори”.

Даний законопроект є політичною і фінансовою корупцією прикритою брехнею, що може повернутися для України великими фінансовими  та іншими втратами.

Невже можна не враховувати той факт, що з прийняттям такого закону, поляки, яких переселили з українських земель не вимагатимуть компенсації за їх добровільне переселення, підкріпивши це законами Польщі, як члена Європейського Союзу.

Адже у Європейському Союзі існує закон про реституцію, за яким поляки можуть претендувати не тільки на фінансову компенсацію, а й на майно і землю. Тим більше прецедент існує. Польща добилася компенсації для поляків, які були переселені із німецьких територій. А з Латвії, Литви і Естонії європейці здерли не тільки компенсацію, а й забирали майно.

А чому ж ви, слуги Зеленського, не вимагаєте компенсації від Польщі, а ради власної вигоди і брехнею, збираєтеся розорювати державний бюджет? А коли ж ви будете виконувати існуючі закони про підтримку різних соціальних груп населення, включаючи дітей війни.

Що, боїтеся ляхів? Чи добре знаєте, що тоді було добровільне переселення людей?

Моя вам порада народні обранці. Краще не приймайте цей законопроект, якщо у вас ще залишилося хоч трохи совісті. А якщо совісті у вас немає і ви його приймете, тоді у мене є пропозиція.

Паралельно прийміть закон про компенсацію або повернення  житла і майна родинам євреїв, яких в кінці червня і початку липня 1941 року, виродки із організації українських націоналістів (ОУН) у Львові розстріляли. Але перед розстрілом знущалися, заставляючи повзати на колінах по вулицях голими і при цьому били  палицями та закидали камінням.

Ви прийняли закон про відповідальність за антисемітизм. Так будьте послідовними і справедливими, прийнявши закони про засудження українського нацизму та скасування усіх законів, що реабілітують його послідовників та забезпечують їх соціальними пільгами на рівні із воїнами-переможцями над фашистською Німеччиною, її сателітами і посібниками.

А також прийміть закони про компенсацію збитків нанесених більшості громадян України із серпня 1991 року за втрачені робочі місця через грабіжницьку капіталістичну приватизацію і знищення промислових та інших підприємств, за ліквідацію надійного соціального захисту дорослого населення і дітей, за неіндексовані пенсії людям, які створили в радянський соціалістичний період нашої історії потужну матеріально-технічну і наукову базу, яка вивела Україну в першу десятку передових країн світу, за вкрадені заощадження громадян в Ощадбанку, Інвалютному банку, Агропромбанку, Укрдержстраху і довірчих товариствах.

Не забутьте, також, на законодавчому рівні виконати обіцянку президента Зеленського дворічної давності щодо зменшення вдвічі тарифів на житлово-комунальні послуги, не забувши врахувати при зниженні, що вони значно зросли за останні два роки.

Переконливо прошу врахувати мої пропозиції і побажання.

Роєнко В.Г.,

Народний депутат

України ІІ і ІІІ скликань 


Материал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/100182/vidkrytyj_lyst_do_deputativ_verhovnoji_rady_ukrajiny

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна