Петро Симоненко: Право людини вільно вибирати своє майбутнє комуністи відстоюватимуть завжди

Петро Симоненко: Право людини вільно вибирати своє майбутнє комуністи відстоюватимуть завжди


З метою збереження теріторіальної цілісності України, в умовах безвладдя та самоусунення президента Януковича від виконання своїх обов'язків, в умовах, коли по містах і селах розповзаються мародери і грабіжники, фракція Компартії у Верховній Раді України прийняла рішення проголосувати за конкретні закони і постанови, які дають можливість, принаймні, запобігти "атаманщині" і захистити людей від свавілля новоявлених "робінгудів".

Зокрема, ми проголосували за повернення до Конституції 2004 року, що було, до речі, однією з наших вимог проведення політичної реформи і переходу до парламентської республіки.

Фракція Компартії також проголосувала за неприпустимість переслідування осіб, що брали участь у мирних зібраннях.

Ми проголосували за призначення голови Верховної Ради, бо відсутність легітимного керівництва законодавчого органу влади становить реальну загрозу розвитку політичної ситуації в бік повної неконтрольованості.

Ми проголосували за постанову щодо оголошення імпічмента президенту Віктору Януковичу. Нагадаю, що Компартія давно пропонувала прийняти відповідний закон в навіть скасувати цю посаду в загалі.

Фракція Компартії також підтримала постанову про те, що Верховна Рада бере на себе відповідальність за ситуацію в Україні.

Компартія з самого початку пропонувала мирний і демократичний шлях подолання суспільно-політичної кризи, в яку завели країну олігархи.

Ми пропонували і широку політичну реформу, і скасування посади президента, і обрання суддів, і максимального розширення прав місцевих громад.

Саме комуністи наполягали на тому, щоб вирішувати всі болючі питання через референдуми і плебісцити, зокрема і те, що стосується приєднання до міжнародних союзів і організацій.

Компартія розробила і оприлюднила антикризову програму.

Але тоді ні влада, ні опозиція не підтримали ці наші ініціативи, що в результаті обернулося кровопролиттям і людськими жертвами.

Компартія України переконана, що мир і спокій у державі, життя громадян і можливість вільно вирішувати свою долю - це невід'ємне право людини, право трудового народу. І це право комуністи відстоюватимуть завжди.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях