Заява Київського обкому КПУ


Події, що відбуваються останніми днями в Україні, підтверджують найпохмуріші прогнози комуністів.

Вперте ігнорування владним режимом і опозицією, що на днях помінялись місцями, необхідності провести всенародний референдум і спитати думки народу щодо подальшого курсу держави, призвело до суспільно-політичного вибуху і хаосу. Персональна відповідальність за це, окрім президента Януковича, лежить на голові Європейської партії Катеринчуку, за судовим поданням якого заборонялися збори громадян по ініціюванню референдуму.

Лакейське плазування перед Євросоюзом і США, намагання будь-що «асоціюватися» з ЄС, незважаючи на кабальні умови, зробило Україну підмандатною територію, на якій західні емісари дозволяють собі відверте втручання у внутрішні справи держави, підбурення до непокори діючому уряду.

Ігнорування проблеми наростаючої фашистської загрози, більше того – потурання екстремістським силам, надання «зеленого коридору» пропаганді «національної виключності і зверхності» призвичаїло суспільство до буденності цього явища і, в підсумку, призвело до націонал-фашистського терору в державі.

Замість боротьби за соціально-економічні права, частина протестно налаштованих громадян України була втягнута в кланову боротьбу за переділ влади, що завершилася кривавими майданними подіями і людськими жертвами.

Режим Януковича, довівши країну до «торчки кипіння», боягузливо втік, залишивши на розтерзання силовиків, що до останнього захищали конституційний лад.

Україна доведена до економічного банкрутства і некерованості.

Нова влада, що прийшла в результаті фактично державного перевороту, не здатна заспокоїти ситуацію в державі, її мета – розподіл посад між «своїми».

По державі котиться хвиля мародерства з боку «майданної самооборони» чи тих, хто під неї маскується. Залякані правоохоронці фактично самоусунулися від виконання своїх обов’язків. Сп’янілі від вседозволеності молодики в масках і з дрючками встановлюють свої правила на дорогах, в містах і селах, вчиняючи свавілля по відношенню до громадян України.

Націонал-фашистські штурмовики, що стали рушійною силою «майданної революції», розгорнули справжній терор проти незгодних, проти радянських символів. Терор в першу чергу розпочали проти комуністів.

На Київщині за кілька днів були знищені практично всі пам’ятники Леніну в містах та селах. Навіть найменші спроби зупинити вандалізм натикалися на войовничу агресію з боку зальотних штурмовиків-вандалів, аж до загрози життю.

Скоєно ряд розбійних нападів на партійні приміщення, в т.ч. ЦК КПУ.

Націонал-стурбовані депутати у Верховній Раді вносять законопроекти про заборону КПУ, або шукають інших способів заборонити діяльність нашої партії, тим самим позбавитися від єдиного справжнього опонента, який постійно викриває грабіжницьку політику олігархічного режиму, незважаючи від кольору прапора, під яким ці грабіжники маскуються.

Від імені комуністів Київщини рішуче заявляємо: ніякий терор не зупинить нас у боротьбі за справедливість, за інтереси трудового народу. Ми знаємо, що гірке прозріння настане дуже скоро. Ті, хто на своїх руках вніс до влади позавчорашніх збанкрутілих «помаранчевих  діячів», невдовзі вимагатиме їхнього повалення. І якщо Україні дійсно потрібна революція – це має бути революція соціалістична!

Ми рішуче засуджуємо будь-які спроби розколоти Україну за етнічно-територіальною ознакою. Українські землі, зібрані комуністами в радянській державі, мають бути цілісними і непорушними! Задля цього мають бути раховані інтереси всіх громадян держави.

Ми невтомно будемо вказувати народу на шлях, який врятує Україну – на шлях усунення олігархічного режиму і переходу до соціалістичних перетворень, до загальнонародної держави, до влади трудящих. Тільки на цьому шляху Україна здатна відродитися як дійсно повноцінна і могутня держава, яка стане виразницею інтересів абсолютної більшості своїх громадян – трудящих.

Ні! – націонал фашистському терору!

Хай живе боротьба за владу трудящих!


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях