Передвиборна програма кандидата на посаду Київського міського голови від КПУ Олександра Комнацького

Передвиборна програма кандидата на посаду Київського міського голови від КПУ Олександра Комнацького


Київ - наше місто, нам вирішувати його долю!

Київ має достатні ресурси, щоб стати комфортним містом, не відстаючи за якістю життя від інших європейських столиць, містом, у якому громадяни мають почуття власної гідності і можуть безпосередньо впливати на політику міської влади. Я хочу стати Київським міським головою не для слави і не задля грошей. Моя мета – зробити життя киян кращим. Києву потрібна чесна та сильна влада. Час наводити порядок!

ЗМІНИ У КИЄВІ

КЛЮЧ ДО ЗМІН В УКРАЇНІ

Створення працюючих політичних інститутів в масштабах країни: чесних виборів, виборної і підзвітної влади – наша довгострокова політична мета. Змін потребує вся країна. Я пропоную почати з Києва і забезпечити базові конституційні права громадян у нашому місті.

ЧОМУ Я, ОЛЕКСАНДР КОМНАЦЬКИЙ,

ЗМОЖУ ЦЕ ЗРОБИТИ

  • Знаю проблеми Києва не з чуток: проживаю з дитинства у Києві, живу в звичайній квартирі, користуюся звичайною районною поліклінікою.
  • Знаю промисловий потенціал Києва, оскільки більше 10 років пропрацював на заводі «Ленінська кузня» і пройшов трудовий шлях від слюсаря-складальника до керівника заводу.
  • Маю досвід керівництва підприємством, упродовж 12 років очолював Науково-технічний центр артилерійсько-стрілецького озброєння міста Києва, колектив якого складав понад 5 тис. чоловік.
  • Майже 20 років займався розробкою та виробництвом продукції в галузі машинобудування та оборонно-промислового комплексу, запатентував 47 винаходів.
  • Веду всю свою діяльність публічно і прозоро.
  • Не пов'язаний із системою підкилимних домовленостей з нинішніми чиновницькими кланами.

ОСНОВНІ ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ

 Прозорість і боротьба з корупцією

Забезпечу повну прозорість прийняття рішень, доходів і витрат міста. Прозорість міського господарства дозволить створити ефективний громадський контроль і вивільнити значні кошти для розв’язання проблем міста та допомоги усім, хто її потребує.

Всю владу – київській громаді

Відновлю діяльність районних рад, знищених попередньою Київрадою. Ініціюю прийняття нового закону про столицю України – місто-герой Київ – і скасую таку бюрократичну надбудову, як міська адміністрація. Забезпечу контроль виборців над Київрадою та міським головою Києва, над використанням бюджетних коштів на користь усіх жителів міста.

Містобудування, архітектура, екологія – створення сприятливого середовища для життя киян

Зупиню свавілля забудовників і поставлю під жорсткий контроль виділення землі під будівництво. Все будівництво буде вестися виключно за Генеральним планом забудови Києва, з комплексною забудовою мікрорайонів та одночасним будівництвом соціальної та транспортної інфраструктури. Припиню ущільнювальну забудову, відведення зелених зон під будівництво, створю десятки нових і здійсню реконструкцію існуючих парків, скверів, фонтанів, місць відпочинку киян, будівництво набережних на Дніпрі, благоустрій прибережних територій малих річок та озер у місті.

Розв’язання житлової проблеми і подолання занепаду ЖКГ

Забезпечу будівництво соціального, службового та орендного житла для працівників бюджетної сфери та малозабезпечених категорій населення, багатодітних і молодих сімей. Добиватимуся встановлення комунальних платежів за житло на рівні не вище 10% від прожиткового мінімуму. Реалізую програму капітального ремонту житлового фонду, програми внутріквартального благоустрою, модернізації ліфтів, встановлення дитячих майданчиків та обладнання дворових спортивних майданчиків. Встановлю громадський контроль над обґрунтованістю комунальних тарифів. Для підвищення якості послуг ЖКГ і зниження їх вартості ініціюватиму запровадження системи вибору керуючих компаній з надання таких послуг. Поверну у власність київської громади «Київенерго» та «Київводоканал».

Киянам – якісне транспортне сполучення

Доб’юся розширення мережі міського транспорту, підвищення інтенсивності його роботи, розвитку метрополітену та автомобільних розв’язок, припинення «маршруткового» свавілля, стимулюватиму будівництво нових наземних та підземних паркувань і гаражів. Створю спеціальну міську службу з контролю за виконанням правил паркування і збору штрафів, що дозволить звільнити від автотранспорту тротуари, переходи, газони та дитячі майданчики. Припиню самозахоплення паркувального простору приватними організаціями.

Здоров’я киян – запорука майбутнього

Скасую дію антинародної медичної реформи в Києві, зупиню закриття лікарень та поліклінік. Збільшу видатки місцевого бюджету на технічну модернізацію медичних установ, передусім – пологових будинків та дитячих лікарень. Наполягатиму на ухваленні програми створення і фінансування мережі муніципальних аптек, поліклінік, лікарень та профілакторіїв. Сприятиму формуванню у дітей та молоді навичок здорового способу життя шляхом запровадження постійного контролю за станом здоров’я дітей, пропагування здорового харчування, відродження масової фізичної культури.

Моральне  оздоровлення киян

Збільшу чисельність муніципальних культурних установ, забезпечу повноцінне їх фінансування та підвищення рівня соціальної захищеності працівників культурної сфери. Боротимуся з пропагандою сексуальної розбещеності, насильства, расизму, ксенофобії, етнічної переваги та національної ворожнечі. Створю ефективні програми щодо подолання алкоголізму, наркоманії та ВІЛ/СНІДу серед молоді міста.

Зупиню перейменування вулиць, знищення пам’ятників історії та архітектури. Встановлення і знесення пам’ятників історії можливе лише з дозволу київської громади шляхом проведення громадських слухань.  

Я готовий боротися за інтереси киян, за гідне життя і впевненість у завтрашньому дні для кожної людини. Мені потрібна Ваша підтримка.

ЗМІНИМО КИЇВ - ЗМІНИМО УКРАЇНУ!Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях