Комуністи Полтави - зосереджені на успіх


Нещодавно відбулася нарада секретарів первинних партійних організацій  м. Полтави. В ході наради було заслухано і обговорено питання соціально-економічного стану в державі. З доповіддю виступила секретар міськкому КПУ Климко Н.П. Присутні обговорили становище з дотриманням прав і законних інтересів громадян, ситуації навколо ініціативи влади щодо незаконної заборони Комуністичної партії України.

На засіданні був присутній кандидат в народні депутати від Компартії України по мажоритарному округу №144 Бойко Віталій Ілліч. Він познайомив присутніх зі своєю виборчою програмою. На засіданні було окреслено завдання партійних осередків, спрямовані на виконання основних організаційних заходів з проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.     

Комуністи нашого міста визначили і детально обговорили проблеми питання виборчого процесу, зокрема форми і методи проведення агітаційної роботи серед населення,  делегування представників Компартії України до складу дільничних виборчих комісій.

Нарада пройшла під головуванням першого секретаря Полтавського МК КПУ, Семенка В.А.         

Прес-служба Полтавського МК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях