Антифашистський комітет Полтави проти заборони комуністичної ідеології


Президенту України

Порошенку П.О.

ЗВЕРНЕННЯ

Полтавського міського антифашистського комітету

Прем’єр-міністром України Яценюком А.П. від імені уряду спрямована до фракції парламентської коаліції законодавча ініціатива щодо засудження і заборони в Україні комуністичної ідеології та символіки.

Не дивлячись на безпідставні звинувачення на адресу Компартії, практика навпаки засвідчує, що  комуністи завжди відстоювали інтереси більшості громадян України. Не має потреби вказувати на всі хороші справи комуністів, оскільки вони на виду, і їх благами користуються і зараз громадяни незалежної України.

Спроба сьогодні, коли наша країна переживає, мабуть, найважчий період в історії свого існування, коли більшість населення стоїть за межею виживання «протягнути через Верховну Раду України заборону комуністичної ідеології», а також прирівняти її до нацистської, є недолугим політичним рішенням, яке тільки викриває спроби влади відволікти громадян від політичних, економічних та соціальних негараздів. Ставлячи знак рівності між комуністичною та фашистською ідеологіями уряд України робить усе для того, щоб принизити і образити ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників партизанського і підпільного руху, а також їхніх дітей і онуків. Але ж саме Радянський Союз на чолі з комуністичною партією зламав хребет фашизму, що саме під червоному прапорами наші діди і прадіди звільняли світ від коричневої чуми.

Навіть європейські експерти заявляють, що ідея заборони КПУ іде всупереч основних принципів європейської демократії. Переслідування комуністів в Україні – це середньовікова дикість, яку сучасне, цивілізоване людство допускати не морже. В Європі комуністична ідеологія стоїть на досить високому рівні і спроби заборонити комуністичну ідеологію, - це пряме порушення міжнародно-правових документів підписаних Україною.

Прийняття парламентом такого надуманого рішення це сприятиме миру і стабільності в суспільстві, а тільки збільшить і так напружену ситуацію в країні. Заборонити ідеологію соціальної справедливості, а саме комуністичну – неможливо! У зв’язку з цім звертаємося до Вас, з проханням не допустити прийняття протиправного, антидемократичного рішення  з цього питання.

Звернення прийнято Полтавським міським антифашистським комітетом від 06.04.2015 року.

З повагою,

Голова Полтавського міського антифашистського комітету

полковник П. Мєркулов

секретар

підполковник О. Максимов


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях