Хто забрав Прапор Перемоги у ветеранів


9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» (реєстраційний № 2558). 

Прийнятий закон є настільки непродуманим, популістським, недемократичним та антиєвропейським, що реально створює алогізм державного й громадського буття.

Приміром, згідно даного закону протиправним стане використання громадянами України свідоцтва про народження, дипломів про середню та вищу освіту, свідоцтва про шлюб, технічних паспортів на домоволодіння, інших документів, які видавалися в країні до 1991 року.

Незаконним стане носіння Героями Радянського Союзу й Героями Соціалістичної Праці орденів та медалей СРСР, отриманих за значний внесок в захист та розбудову держави.

Крамольним за Законом з реєстраційним № 2558 буде і прославлення символів Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Таким чином, кожен, хто спробує 9 травня прийти до монументів і могил воїнів, загиблих в роки Великої Вітчизняної війни, з копією Прапора Перемоги, – потрапить до в’язниці. Власне, те саме його чекає за одне лише вживання словосполучення «Велика Вітчизняна війна».

Що ж, Рада зробила «чудовий подарунок» громадянам напередодні 70-річчя Перемоги, насамперед ветеранам – учасникам бойових дій.

Лідер Компартії України П.М.Симоненко звернувся з відкритим листом до Президента України П.О.Порошенка із закликом не підписувати прийнятий 9 квітня 2015 року Верховною Радою України згаданий Закон як неконституційний, неєвропейський, недемократичний. Направити Закон до Європейської комісії «За демократію через право» (Венеціанська комісія) для отримання висновків щодо його відповідності положенням Загальної декларації прав людини від 10.12.1948р., іншим міжнародним конвенціям і угодам.

Ось як голосували за Закон № 2558 народні депутати України від Житомирщини:

Арешонков В.Ю. – «За»

Дзюблик П.В. – «За»

Литвин В.М. – відсутній

Лук’янчук Р.В. – не голосував

Павленко Ю.О. – відсутній

 Развадовський В.Й. – «За»

 Ревега О.В. – «За»

 Розенблат Б.С. – «За»

 Суслова І.М. – «За»

 Тарасюк Б.І. – «За»

Прес-центр Житомирського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях