День Перемоги у Полтаві: ми шануємо наших Героїв!

День Перемоги у Полтаві: ми шануємо наших Героїв!


У день 70-річчя Великої Перемоги не дивлячись на негоду комуністи Полтави разом з небайдужими полтавцям прийшли до Вічного вогню, щоб віддати шану усім тим, хто ціною власного життя, здоров’я, ціною власної долі зупинив фашистську машину смерті. 

Не зважаючи на намагання влади знищити шляхом перекручування історії людську пам’ять саме про Велику Перемогу у Великій Вітчизняній війні, полтавці все ж з гідністю вшанували подвиг радянського народу. Під прапорами Перемоги вони пройшли урочистою ходою до Меморіалу солдатської слави. Були тут і сивочолі ветерани – головні герої цього дня, і працівники  тилу, і Діти війни, чиє дитинство опалила страшна війна. Полтавці відгукнулися на ініціативу комуністів і вже третій рік поспіль прийшли до Вічного вогню з портретами (а деякі – з орденами і медалями) своїх героїчних дідів і прадідів, які звільняли Радянську Батьківщину від ворога. Були тут портрети і Героїв Радянського Союзу, долі яких тісно переплелися з Полтавщиною: Юрченка Петра Аксентійовича, Бабака Івана Ілліча, Меклін Наталії Федорівни, Кагамлика Григорія Сергійовича, Убийвовк Олени Костянтинівни та багатьох інших.

Навіть засилля жовто-синього кольору навколо Вічного вогню і намагання представників влади перевести мітинг в дещо інше русло (а саме прославляння воїнів АТО) полтавці з гордістю ставали під червоні прапори Перемоги,  які несли комуністи, і на привітання керівників області «Слава Україні!» деякі відповідали «Слава Радянському Союзу!». Завдяки згуртованості комуністів і пересічних полтавців  провокаторам не вдалося відібрати один із прапорів Перемоги, хоча  агресивно налаштовані молодики у своїх намаганнях були дуже рішучі.

Також 70-річчя Великої Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні мітингами і урочистостями комуністи відсвяткували у Кременчуці, Комсомольску, Лубнах та інших містах і селах Полтавщини.

Прес-служба Полтавського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях