Привітання Петра Симоненка з нагоди Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників

Привітання Петра Симоненка з нагоди Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників


Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні кияни!

6 листопада 1943 року, напередодні 26-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції війська 1-го Українського фронту під командуванням генерала армії Миколи Ватутіна, звільнили від німецько-фашистських  загарбників Київ - «матір городів руських».  Над столицею Радянської України знову гордо замайорів червоний стяг. Було покладено край мукам, яких у період  окупації  зазнавали жителі міста на Дніпрі.

Тисячі славних синів багатонаціонального  радянського народу  —  бійців і командирів Червоної Армії полягли смертю хоробрих у кровопролитних боях за місто. Їх свята визвольна місія і сьогодні не перестає вражати масштабністю подвигу і силою воїнського духу.

За виявлений героїзм жителів міста в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, рух опору окупаційному режиму і економічний внесок у Перемогу, Київ по праву  удостоєний почесного звання "Місто - Герой".

Доля розпорядилася так, що нині народу України доводиться жити в нелегкі та зловісні часи. Пануючий націонал-олігархічний режим, вже дійшовши до межі свого морального падіння, безсовісно перекроює героїчну історію Великої Вітчизняної війни, позбавляє власний народ славного минулого. Режим підняв  свою блюзнірську руку на кров'ю завойовану радянським народом Перемогу і прирівняв   рятівників людства від коричневої чуми  до гітлерівських пособників, убивць і терористів з ОУН-УПА та дивізії СС «Галичина».

Та не за горами той час, коли наш народ, який приніс незліченні жертви заради розгрому фашизму, остаточно вичистить українську землю від неонацистської нечисті.

Шановні ветерани!  

Прийміть в цей день славної річниці сердечні вітання від ЦК Компартії України, нашу синівську вдячність і побажання міцного здоров'я, щастя, мирного неба над головою, благополуччя!

Слава вам, визволителі рідного Києва, Вітчизни і всього світу!

Вічна пам'ять вашим бойовим побратимам, які не дожили до Великої Перемоги!

Хай  ніколи не згасне в серцях спадкоємців Перемоги Вічний вогонь пам'яті про ваш  безсмертний подвиг!

З повагою,

Перший секретар

ЦК Компартії України                                   

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях