Сумщина: Звітно-виборні збори в структурах партії “Нова держава”

Сумщина: Звітно-виборні збори в структурах партії “Нова держава”


26 листопада відбулися звітно-виборні збори Сумської обласної організації ПП «Нова держава». Вони завершили звіти і вибори, які пройшли цієї осені в місцевих організаціях партії. Делегати від усіх семи міських організацій і більшості районних підвели підсумки своєї роботи за останні півтора року, визначили основні напрями своєї роботи, у відповідності з Програмою партії, ділилися першим набутим досвідом участі у місцевих виборах, співробітництва зі структурами партій і громадських організацій лівого спрямування, захисту правди історії радянського періоду, соціального захисту трудящих і пенсіонерів.

Зі звітною доповіддю виступив голова обласної організації партії І.М.Каравай. У процесі її обговорення відзначалися діловитістю і конкретними пропозиціями виступи делегатів від місцевих організацій партії міст Шостки, Лебедина, Сум та Глухівського  району. Ті проблеми, які хвилюють активістів партії на місцях, звучали як першочергові завдання і на цих зборах: мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, захист і підтримка вітчизняного товаровиробника, соціальний захист найбідніших верств населення в умовах галопуючого зростання цін і тарифів. Окремо звучала тема участі «Нової держави» у перших виборах новостворених об’єднаних територіальних громад, які уже прийшли і на Сумщину.

У роботі зборів, на правах запрошеного, взяв участь і виступив В.А.Даниленко – народний депутат України VI скликання, перший секретар Сумської обласної організації КПУ, який зупинився на питаннях співпраці двох обласних партійних організацій.

Обрано новий склад Ради обласної організації, голову організації та його заступника, які будуть працювати протягом наступних двох років, прийнята відповідна постанова.

Головою обласної  організації політичної партії «Нова держава» знову обрано Каравая Івана Миколайовича.

Віктор Кожушко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях