- КПУ - http://www.kpu.ua -

Полтавщина: Зазіхають на пам’ять Нескореної Полтавчанки

Опубликовано 06.12.2016

Багатьох жителів Полтавщини вразила новина, що на чергове пленарне засідання Полтавської обласної ради сьомого скликання винесено питання про відміну рішення сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 року «Про премію Полтавської обласної ради імені Лялі Убийвовк».

Премія за пропозицією депутатів-комуністів була заснована рішенням сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради шостого скликання від 17 липня 2013 р. з нагоди 95-річчя від дня народження Героя Радянського Союзу, керівника комсомольської молодіжної групи «Нескорена полтавчанка» Лялі Убийвовк, 70-річчя визволення Полтавської області від фашистських загарбників.

Основна мета Премії - відзначення жителів області, учнівської та студентської молоді, учителів загальноосвітніх шкіл області за вагомий особистий внесок у збереження патріотичних традицій і утвердження спадкоємності, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Премія присуджувалася у номінаціях: «У житті завжди є місце подвигу» - за патріотичне виховання молодого покоління, створення кімнат та музеїв бойової слави.

«Ім’я твоє невідоме, подвиг твій безсмертний» - за пошукову роботу по увічненню пам’яті земляків - героїв-підпільників, які внесли вагомий вклад у визвольну боротьбу під час фашистської окупації, за проведення фундаментальних досліджень історії свого краю, пов’язаної із діяльністю підпільних організацій та визвольною боротьбою, яка здійснювалася на окупованій фашистами території, практичне втілення ідей військово-патріотичного виховання.

«Пам’ять, відтворена музами» - за створення музичних, літературних творів, творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва з висвітленням відповідної тематики.

Постмайданівська полтавська влада намагаючись переписати історію, стерти з пам’яті людей великий подвиг кращих синів і дочок у роки Великої Вітчизняної війни, які віддали своє життя за честь, свободу і незалежність Батьківщини пропонує скасувати премію імені Нескореної Полтавчанки, а натомість заснувати в цій царині обласну премію імені Юрія Горліс-Горського, старшини УНР.

Чи опуститься до такої ницості депутатський корпус обласної ради покаже час. Сесію призначено на 9 грудня цього року.

Прес-служба Полтавського ОК КПУ


Материал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/85630/poltavschyna_zazihajut_na_pamjat_neskorenoji_poltavchanky

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна