Олевськ: Боротьба триває

Олевськ: Боротьба триває


Партійні активісти районної організації партії «Нова держава» та Олевський райкому КПУ 11 грудня провели чергову акції протесту «Тарифи і ціни нас вбивають!». Протестну резолюцію на ім’я головного винуватця захмарних цін і тарифів – прем’єр-міністра України – підписали 30 небайдужих жителів Олевщини, які вже втретє звернулися до нього з чотирма вимогами:

1. Зупинити щоквартальне підвищення тарифів на світло, газ, опалення, воду, бо нинішні тарифи  простим людям «не по кишені».

2. Зупинити зростання цін на основні продукти харчування, що відпущені у «вільне плавання» і «кусючі» вже сьогодні, а після Нового року стануть зовсім непідйомними.

3. Переглянути рішення Кабміну та внести зміни щодо виплати стипендій не лише окремим категоріям студентів.

4. Припинити знущання над людьми!

Боротьба, протистояння…Чи є в них сенс? Так, є! Протягом 2012-2013рр. ми, депутати-комуністи районної ради, спільно з громадами не дали «попєрєднікам» закрити 8 малокомплектних шкіл, 6 медичних амбулаторій, скоротити рейси дизель-поїздів Коростень-Олевськ. Разом з олевчанами своїми протестними акціями, сотнями підписів не дали підняти житлово-комунальні тарифи майже на 400%.

Що дали наші осінні протестні акції? Поки що, один позитивний результат –  «Укрзалізниця» двічі письмово запевнила протестуючих, що дизель-поїзди будуть курсувати як і раніше.

Щодо цін і тарифів, - це затяжна боротьба. Після так званої «децентралізації», нам, депутатам міської ради від районної організації партії «Нова держава», доведеться протистояти і боротися не тільки проти тарифно-цінового і соціального геноциду, а й проти загрози ймовірної ліквідації-«реорганізації» тих самих малокомплектних і неповних середніх шкіл, амбулаторій, ФАПів, окремих відділень ЦРЛ та районних державних установ (ПФ, «соцбез», тощо).

Нам, депутатам-новодержавникам, доведеться разом з батьками відстоювати питання організації безкоштовного харчування дітей в школах і дитсадках згідно чинного законодавства. Будемо спільно приймати усі заходи, щоб зберегти район як цілісну адміністративно-територіальну одиницю – це визначено нашою передвиборною програмою. Де першим її пунктом є завданням ініціювати прийняття Звернення громади до президента-обіцяльника «Про негайне припинення братовбивчої кровопролитної війни на Сході України». За три роки цієї бойні стомилися і солдати, і їх батьки. Досить кровопролиття!

29 «новодержавників» сьогодні йдуть до міської ради кандидатами в депутати – №12 у виборчому бюлетені.

Закликаємо олевчан 18 грудня обрати мир і злагоду, народовладдя та справедливість! Проголосувати за партію «Нова держава» та її кандидатів!

Микола Макарчук,

перший секретар Олевського райкому КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях