Правова система України діє за лекалами гітлерівсько-гестапівських покидьків (оновлено)

Правова система України діє за лекалами гітлерівсько-гестапівських покидьків (оновлено)


Правове та суддівське свавілля правлячої в Україні націоналістично-олігархічної хунти набуло нечуваної, на зразок гітлерівських гестапівських покидьків, зухвалості.

Повідомляємо, що 21 березня 2017 року Лисичанський міський суд Луганської області (суддя Березiн А.Г.) в присутності сторони звинувачення прокурора Задорожнього В.В., попри відсутність будь-яких доказів, засудив комуністів  Рижевола Віктора Олексійовича та Цимбала Олександра Станіславовича до 3 років позбавлення волі за нібито дії, спрямовані на порушення територіальної цілісності України.

Наголошуємо, що Рижевол В.О., якому, до речі, 78 років, та Цимбал О.С. до цього суду півтора роки перебували в тюремних  катівнях, з яких слідчі вибивали зізнання в тому, що вони буцімто у травні 2014 року брали участь у підрахунку голосів під час «референдуму щодо підтримки акту про державну самостійність «Луганської народної республіки».

Не отримавши бажаного зізнання органи слідства та прокуратури пішли на порушення закону, які  були настільки численними, що ці так звані слідчі дії і сам  судовий процес можуть бути внесені  до світової книги рекордів Гіннеса, як приклад нечуваного невігластва та нехтування правами людини.

Так, в ході  судового розгляду справи виявилося, що подані прокуратурою докази обвинувачення взагалі не мають жодного відношення до даного кримінального провадження, а стосуються зовсім інших осіб та іншої кримінальної справи.

Більше того, під час судового розгляду справи виявилося, що органи слідства навіть не відкривали кримінальні провадження відносно  Рижевола В.О. та Цимбала О.С., а у поданому прокуратурою до суду в якості доказу Витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань від 16.05.2014 року, їх прізвища навіть не згадуються.

Це означає, що подані прокуратурою до суду документи і матеріали не могли бути доказами у справі по обвинуваченню Рижевола В.О. і Цимбала О.С. Тому не дивно, що під час судового розгляду обвинувачення повністю розвалилося, а свідки не підтвердили бажані для прокуратури і режиму хунти свідчення у вчиненні злочину, який інкримінується комуністам.

Попри такі грубі порушення закону, суд, як вже було сказано на початку, засудив Рижевола В.О. і Цимбала О.С. до 3 років позбавлення волі кожного.

Судова розправа над комуністами Рижеволом В.О. та Цимбалом О.С., їх арешт за надуманими підставами і з порушенням законних процедур, антизаконні слідчі дії  мають явно політичний характер і наочно продемонстрували, що націонал-олігархічний режим  вступив в ту останню стадію, коли слідом за використанням правоохоронних органів для політично мотивованих репресій проти Компартії та  її представників, інших опозиційних сил та інакомислящих, ці репресії можуть набути незворотного характеру війни з власними громадянами.

Також цей судовий процес в черговий раз засвідчив, що влада мерзотників і злочинців  за вказівками Держдепу, ЄС, МВФ і НАТО руйнує  не тільки суддівську і всю правову систему держави, але  і проводить  політику соціально-економічного та правового геноциду, в першу чергу через «утилізацію» населення у полум'ї громадянської війни на Донбасі та знищення самої України.

Незважаючи ні на що, Компартія України продовжує боротьбу за те, щоб винні у цьому прокурорсько-суддівському злочині були покарані, а безвинно засуджені були звільнені і реабілітовані. Наші адвокати вже підготували відповідні позови, зокрема про цей черговий злочин правлячої влади вже повідомлено ПАРЄ, Європарламент, національні парламенти країн ЄС, міжнародні правозахисни організації.

Прес-служба


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях