- КПУ - http://www.kpu.ua -

Полтавщина: Депутати «Нової держави» захищають право діабетиків на життя

Опубликовано 16.07.2017

В країні надзвичайно загострюється ситуація із забезпеченням хворих на цукровий діабет інсулінами. Проблеми якої не існувало при попередній владі набирає в регіоні загрозливого характеру.

Депутати фракції політичної партії «Нова держава»  Оржицької районної ради Полтавщини  в черговий раз б’ють на сполох своїми Зверненнями на адресу Уряду, регіональної і місцевої виконавчої влади щодо ситуації, яка склалася із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну.

Зокрема, в ньому говориться:  «…Ситуація із забезпечення хворих на цукровий діабет інсулінами у районі доходить до критичної ситуації. У людей залишилася обмежена кількість доз життєво необхідного препарату, бо через відсутність коштів лікарняні заклади не закуповують його. Така ж ситуація і в інших регіонах України.
Депутати районної ради вже зверталися до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка склалася із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну але отримали формальну відписку.
Для потреб жителів району хворих на цукровий діабет з державного бюджету на 2017 рік виділена сума, яка покриває загальну потребу в препаратах інсуліну лише на 37 відсотків. 
На даний час в районі на обліку перебуває 167 осіб, які потребують забезпечення препаратами інсуліну, з них – 5 дітей. Брак коштів на ці цілі складає 919099,36 грн. В обладміністрації кивають на Міністерство охорони здоров`я та місцеві ради, а з київських кабінетів радять гроші пошукати на місцях, адже програма фінансується не тільки з державного, а й місцевого бюджетів. Та, доки у владних кабінетах грають у такий словесний футбол – хворі на діабет можуть залишитися без інсуліну.
Виходячи з того, що за попередньої влади ця проблема успішно вирішувалась, через загальнодержавну програму безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, просимо перестати грати у словесний футбол, а вжити дієвих заходів для забезпечення хворих  життєво необхідними препаратами».

Прес-служба партії "Нова держава"


Материал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/87365/poltavschyna_deputaty_novoji_derzhavy_zahyschajut_pravo_diabetykiv_na_zhyttja

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна