В Ужгороді провели традиційний турнір Пам’яті тенісних зірок Закарпаття

В Ужгороді провели традиційний турнір "Пам’яті тенісних зірок Закарпаття"


Протягом двох днів, 9–10 вересня 2017 року, на кортах СК «Юність» відбувалися цікаві тенісні поєдинки.

Ці змагання проводяться з метою популяризації тенісу в нашому краї, а також ушанування пам’яті відомих спортсменів, котрих за довгий час існування цього виду спорту на Закарпатті було чимало,зокрема, майстрів  спорту СРСР Йосипа Гегера та Михайла Мозера - неодноразових призерів чемпіонатів України в особистому розряді та чемпіонатів СРСР в парі.

На урочистому відкритті турніру був присутній мер Ужгорода Богдан Андріів, депутат облраді Олександр Ледида, президент федерації тенісу Закарпатської області,перший секретар ОК КПУ Володимир  Алексій.

Окрім дитячих змагань, організатори вирішили провести і ветеранські, адже, швидше за все, це буде останній цього року тенісний турнір на відкритих кортах. Виявили бажання позмагатися близько півсотні спортсменів із різних куточків Закарпаття, а також гості зі Львівщини. Серед них були як молоді та перспективні тенісисти, так і досвідчені, котрі грають уже не один рік.

Уболівальники могли спостерігати і за одиночними змаганнями, і за протистояннями пар. Було помітно, що спортсмени серйозно налаштовані й добре підготовлені. Попри те, що між учасниками точилася справжня боротьба, за межами кортів панувала дружня атмосфера.

Гостра боротьба також точилася серед молодших спортсменів. Хоча їм і не завжди вдавалося виконати ту чи іншу комбінацію або ж зробити потужний удар, проте та жага до перемоги, яка від них ішла, вартувала уваги. Дівчата також намагалися не відставати від своїх колег і показували цікавий теніс.

Президент федерації тенісу Закарпатської області,перший секретар ОК КПУ Алексій В.М. вручає грамоту призеру турніру Негеру Степану Степановичу - ветерану тенісного спорту.

Президент федерації тенісу Закарпатської області,перший секретар ОК КПУ Алексій В.М. серед ветеранів тенісного спорту.

За ці два дні на кортах можна було побачити як яскраві злети тих чи інших спортсменів, так і прикрі падіння. Загалом це спортивне дійство відбулося на високому рівні й подарувало купу позитивних емоцій спортсменам та їхнім тренерам, а також глядачам та організаторам.

Прес – служба Закарпатського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях