Чернігівщина: Відбулися зустрічі з партійним активом на місцях


Днями перший секретар обкому Компартії України В. О. Лещенко і завідуюча організаційним відділом Ж. О. Апанасенко побували в усіх без винятку міськкомах та райкомах області, де провели зустрічі з секретарями партійних комітетів. Обговорено низку питань повсякденної організаторської та ідеологічної роботи, з’ясована ситуація в міських і районних парторганізацій, скоординовано план дій на найближчу перспективу.

Мова зокрема йшла про завершальний етап підготовки до 100-річчя Великого Жовтня, про забезпечення участі комуністів у відкритому Пленумі ЦК і ЦКК, а також об’єднаному пленумі обкому КПУ і контрольно-ревізійної комісії обласної парторганізації, які мають відбутися наприкінці жовтня і будуть присвячені цій визначній політичній події, про організацію звітно-виборної кампанії в первинних структурах партії, яка вже  розпочалася, про уточнення чисельності комуністів, про участь у місцевих виборах 29 жовтня, про передплату на газету «Рабочая газета», про використання партійного майна, про ситуацію навколо судового переслідування Компартії України з боку націонал-олігархічного режиму влади тощо.

Міськкоми і райкоми партії вручили представникам обкому звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІІІ квартал поточного року для подання до Національного агентства з питань запобігання корупції, звіти про членські внески, підписні листи з підписами громадян під вимогою до Конституційного Суду України визнати закон про “декомунізацію” неконституційним.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ  


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях