Чернігівщина: Віддаємо шану радянським воїнам

Чернігівщина: Віддаємо шану радянським воїнам


Для комуністів Чернігівської обласної партійної організації стало доброю традицією на гідному рівні відзначати вікопомні свята радянського періоду історії. Ось і напередодні та в день 100-річчя створення Робітничо-Селянської Червоної Армії та Робітничо-Селянського Червоного Флоту по всій території області відбулися різноманітні публічні заходи: урочисті збори, мітинги, походи, покладання квітів до священних місць солдатської та партизанської слави. У святкуванні славетного ювілею Збройних Сил СРСР взяли участь місцеві організації Компартії України, Всеукраїнського союзу радянських офіцерів, Громадської організації “Жінки України за мир і стабільність”, ветерані війни і праці, молодь.

Вранці, 23 лютого, в обласному центрі, в сквері імені відомого партизанського командира, першого секретаря підпільного обкому КП(б)У, що діяв в грізні роки Великої Вітчизняної війни, М. М. Попудренка зібралися з квітами ті, для кого Радянський Союз, Радянська Україна назавжди залишаться рідною Вітчизною. Незважаючи на морозну погоду вони прийшли, щоб віддати шану Радянським воїнам усіх поколінь, воїнам, які відважно боронили мирну працю, спокій, добробут трудового народу, які завжди давали гідну відсіч зухвалим посяганням іноземних загарбників.

Символічно, що заходи відбувалися під Червоними прапорами. Саме під такими сміливо йшли у бій відважні сини соціалістичної Батьківщини і отримували перемоги над грізними і підступними ворогами.

Живі квіти були покладені до братських могил воїнів-визволителів у сквері імені Попудренка, на древньому Валу, до погрудь командуючого Південно-Західним фронтом під час Великої Вітчизняної війни, Героя Радянського Союзу генерал-полковника М. П. Кирпоноса та штурмана дальньої авіації, двічі Героя Радянського Союзу полковника В. В. Сенька на напівзруйнованій сучасними вандалами Алеї героїв, до Вічного вогню на Могилі невідомого солдата на Болдиних горах.

Жителі Чернігова, що зустрічалися на шляху червонопрапорної колони по-різному сприймали святкові заходи – одні з подивом, інші – з неприхованою злістю, але переважна більшість – зі схваленням та подякою за те, що пам’ять про славетні і щасливі роки свого особистого життя в соціалістичній країні не згасає. Це надає оптимізму чесним людям на своє майбутнє, а особливо на майбутнє дітей і онуків. Будуть в Україні і мир, і спокій, і розквіт, і розвиток, коли влада знову перейде в руки трудового народу.

Прес-служба Чернігівського обкому КПУ  Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях