Вітання Петра Симоненка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Вітання Петра Симоненка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня


Дорогі милі й улюблені наші мами, бабусі, сестри, дружини, доньки!

Від імені Центрального Комітету Комуністичної партії України і мене особисто  прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси і любові — 8 Березня!  Днем, який  підтверджує:  усе найдорожче у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Завдяки вам, дорогі жінки, вашій невтомній праці, вашій невичерпній душевній доброті і ніжності, красі і щоденній турботі родинні домівки   наповнюються світлом любові, затишком і гостинністю. І якими б нелегкими були  турботи, що лежать на ваших тендітних плечах, ви завжди залишаєтеся жінкою-берегинею, жінкою - матір’ю, дружиною, і захисницею  усього світлого і прекрасного, щирого і мудрого. Безмежна вам за це вдячність!

Особливі слова подяки жінкам - ветеранам війни і праці. На вашу долю випали суворі випробування. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений любов'ю і турботою оточуючих вас людей. Ви це по праву заслужили.

Нехай якомога швидше в Україні запанує мир і щоб гіркота, страждання, материнські і дитячі сльози, душевні муки через нещадну громадянську війну на Донбасі більше не торкнуться жодної родини.

Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення  мрій та сподівань.
Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних!

З найкращими побажаннями,

Перший секретар Центрального Комітету

Комуністичної партії України

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях