Радяться комуністи Закарпаття

Радяться комуністи Закарпаття


10 березня  2018 року в Ужгороді  відбувся пленум Закарпатського обкому КПУ,  який розглянув питання «Про підсумки роботи в 2017 році та діях партійних організацій області відвідно до рішень лютневого (2018 р.) об"єднаного Пленуму ЦК та ЦКК Компартії України».

Перед початком роботи пленуму відбулося засідання бюро обкому партії, яке затвердило рішення  однієї з первинних партійних організацій про прийом в партію молодого поповнення.

З доповіддю з основного питання порядку денного на пленумі виступив перший секретар обкому партії В.М. Алексій.

У виступах при обговоренні доповіді члени обкому пропонували шляхи припинення падіння чисельності обласної партійної організації, зміцнення первинних партійних організацій, активізації агітаційно-пропагандистської діяльності кожного комуніста щодо роз’яснення населенню краю основних положень Відозви Комуністичної партії України до народу України «За мир і відновлення соціальної справедливості», прийнятої на об'єднаному Пленумі Центрального Комітету і Центральної Контрольної Комісії Комуністичної партії України 17 лютого 2018 року, співпраці з нацменшинами краю, перспективи участі у майбутніх виборах до Верховної Ради. Звучали пропозиції щодо відновлення випуску газети «Карпатська правда»,збільшення підписки на «Робітничу газету».

В роботі пленуму взяв участь і виступив секретар ЦК Компартії України В. М. Оплачко.

Секретар ЦК, зокрема, проінформував членів обкому, секретарів міськкомів, райкомів про ситуацію, яка склалась в країні та партії після державного перевороту 2014 року та з приходом до влади антинародного, антикомуністичного режиму, який перш за все прагне заборонити діяльність Комуністичної партії України.

Володимир Миколайович звернув увагу членів пленуму на необхідність посилення організаційної роботи місцевих та первинних осередків партії, проведення необхідної роз’яснювальної роботи серед населення багатонаціональної Закарпатської області, в якій складається непроста ситуація з західними сусідами, на необхідність подальшого розширення співробітництва з комуністичними партіями  Чехії і Моравії, Словаччини, Угорщини,  Румунії та Польщі. Були також розставлені акценти на інших питаннях масово-політичної роботі партії в сучасних умовах.

Оплачко В.М.  вручив Подяку ЦК Компартії України  з нагоди 100-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції секретарю  первинної партійної організації, ветерану партії Семенчак Магдалині Василівні та висловив надію щодо подальшої активізації масово-політичної діяльності  Закарпатської обласної парторганізації.

З питання порядку денного пленум обкому КПУ прийняв відповідну постанову.

Прес-служба Закарпатського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях