НАЦІОНАЛ-ФАШИСТСЬКІ ВАНДАЛИ – МОГИЛЬНИКИ УКРАЇНИ Заява бюро Київського обкому Компартії України та бюро ЦК Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України

НАЦІОНАЛ-ФАШИСТСЬКІ ВАНДАЛИ – МОГИЛЬНИКИ УКРАЇНИ
Заява бюро Київського обкому Компартії України та бюро ЦК Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України


20 березня 2018 року в м. Боярці Київської області всупереч волі багатьох жителів  міста був демонтований пам‘ятник Павці Корчагіну – головному герою роману М. Островського «Як гартувалася сталь».

Саме завдяки роману М. Островського, що був безпосереднім учасником далеких буремних подій громадянської війни, маловідоме дачне селище Будаївка – пізніше містечко Боярка, стало відомим на весь світ, стало символом самопожертви в ім‘я інших людей. Але цього не дано втямити націонал-зашореним манкуртам, що, дорвавшись до влади після збройного перевороту, мов первісні дикуни трощать все, що не відповідає їх убогій уяві про історичні цінності.

Ініційована постмайданною владою «декомунізація» - злочин перед історією. Намагання витруїти зі свідомості людей, перш за все – підростаючого покоління, цілий історичний період, відзначений як трагічними подіями, так і колосальними досягненнями, а головне – період боротьби за абсолютно нове суспільство – суспільство без експлуатації, без війн і ненависті, період, в якому Україна, власне, і відбулася як держава – шлях у нікуди. Намагання замінити героїв радянського періоду, таких як Корчагін, петлюрами, коновальцями і бандерами – нікчемні. За всією цією націоналістичною мішурою світиться личина капіталу, олігархів та їх прислужників, що підуть на будь-які злочини, аби зберегти награбоване і втримати народ у покорі. Знищення згадки про суспільство соціальної справедливості, в т.ч. втіленої у пам‘ятниках – їх закономірне підле діяння. Націоналізм і фашизм завжди були вірними псами експлуататорів.

Історія наочно демонструє сьогодні, що держави, які не звернули з соціалістичного шляху, планомірно розвиваються, демонструючи успіхи. Для них взірцем залишаються такі герої, як Павка Корчагін. Підтвердженням цього стали зйомки фільму китайськими кінематографістами за романом М. Островського в Боярці. Після шаленого успіху цього фільму в Китаї, місце подій відвідували численні китайські делегації. Одна з таких делегацій залишила в книзі відгуків колишнього музею Миколи Островського (тепер краєзнавчий музей) такий запис: «На прикладі Павла Корчагіна ми вчимо нашу молодь любити Батьківщину і працювати в ім’я неї». Китай завойовує світ завдяки нашому Корчагіну. Що тепер покаже гостям міста міська влада, що прогнулася під тиском націонал-вандалів? Адже пам‘ятник Корчагіну – це була візитка міста.

Історія України не раз наочно демонструвала, що прихід до влади націоналістів неминуче призводив до міжусобиць, деградації і занепаду держави. «Де ви ішли – там пустка і руїна…» - писав поет В. Симоненко. На жаль, такий час знову настав. Але  ж історія показує, що їх час недовговічний. І як би новоявлені гнобителі народу  не намагалися  сфальсифікувати її - пройде час і все стане на свої місця. Та краще рано, ніж пізно.

Серед плеяди визначних письменників України Микола Островський посідає почесне місце – і цього  не можна не визнавати. Українці мають знати про свого співвітчизника, життя і творчість якого і сьогодні є прикладом самовідданості, мужності, героїзму і патріотизму.  

Справжні герої, що боролися за краще майбутнє людства, завжди житимуть в серцях всіх чесних людей. Їх час ще попереду.

Прес-служби Київського ОК КПУ та ЦК ЛКСМУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях