Тернопільські комуністи вшанували память радянських воїнів-визволителів

Тернопільські комуністи вшанували пам'ять радянських воїнів-визволителів


15 квітня - це один з святкових днів для кожного тернополянина. В цей день війська Червоної Армії остаточно звільнили від фашистських загарбників Тернопіль. Кожного року цього дня в місті проходили урочисті заходи аж до того моменту, доки до влади не прийшли ті, хто  переписує  історію і принижує  радянських воїнів-визволителів від коричневої чуми, героїзує  колаборантів.

Не дивлячись на всі перешкоди, комуністи та інші вдячні нашадки зібрались сьогодні в Парку Слави, щоб згадати ті буремні роки, віддати шану радянському солдату, подякувати тим, хто відбудовував місто після війни. Після мітингу присутні вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

Направляючись до могил солдатів, які визволяли місто, щоб покласти квіти і там, люди помітили, що огорожа закрита, хоча покладання квітів в цьому місці завжди було традиційним.

Деякі, більш жваві, мітингарі перелізли через паркан, поклали квіти та запалили лампадки. Ті, хто через свій поважний вік не змогли цього зробити, обклали паркан живими весняними квітами.

Прес-служба Тернопільського ОК КПУ


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях