Державний вандалізм: Напередодні Дня Перемоги за рішенням влади на Житомирщині було зруйновано братську могилу радянських воїнів

Державний вандалізм: Напередодні Дня Перемоги за рішенням влади на Житомирщині було зруйновано братську могилу радянських воїнів


Різні влади були в нашому районі. Кожен керівник хотів внести щось своє у розбудову нашого селища. Хтось із порядних керівників будував і безкоштовно надавав житло, інший упорядковував вулиці, озеленював райцентр, проводив освітлення вулиць або надавав фінансову допомогу окремим родинам тощо.

Однак нинішна влада, на чолі з її "керманичами" Капінусом О.Г та Кондратюком О.П., вирішила… зносити памятники. Біля яких може і їм самим колись повʼязували піонерські галстуки чи вручали комсомольські квитки. Та про те вони вже давно забули. Вони вже знищили не один памʼятник.

Пройшов День Перемоги, але в душі кожної порядної людини щимить і досі, коли бачить руїни братської могили, яку зруйнували напередодні 9-го травня. 29-го квітня 2018 року в райцентрі Романів (колишній Дзержинськ) Житомирської області місцевою владою, без поради з жителями, було зруйновано памятник героям, які полягли в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

На звернення  ветеранської організації району керівники запевнили, що проведуть перезахоронення останків, «як їх там знайдуть», на місцеве кладовище.

Люди добрі! У вас хтось запитав про таке рішення і такі ганебні дії?

П.Михайленко,

смт Романів, Житомирська областьВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях