- КПУ - http://www.kpu.ua -

В Кіровограді пройшов дитячий конкурс Надія

Опубликовано 03.06.2018

2 червня в Кіровограді відбулося справжнє дитяче свято – конкурс дитячої творчості «Надія», участь в якому прийняли діти з Кіровограда, Кіровоградського та Компаніївського районів.    

Другий рік поспіль ініціатором проведення конкурсу виступає  Кіровоградський обласний відокремлений підрозділ ГО «Жінки України за мир та стабільність», за підтримки обласних організацій партії «Нова держава» та Компартії України.

Цьогорічний конкурс запам’ятається високою майстерністю конкурсантів. Діти демонстрували свої таланти у номінаціях: «художнє читання», «вокал», «хореографія» та «декоративно-прикладне та образотворче мистецтво».

Протягом майже двох годин діти дарували глядачам свої цікаві та емоційні виступи: співали, танцювали, читали вірші та демонстрували свої творчі роботи. Глядачі вдячно вітали юних  артистів бурними оплесками.

- Всі діти виступили дуже достойно і подарували нам незабутнє свято! – ділиться своїми враженнями член журі, перший секретар Кіровоградського міськкому КПУ Василь Мосієнко. – Я бажаю усім конкурсантам не зупинятися у своєму творчому розвитку, вдосконалювати свій талант і виходити на професійний рівень.   

По завершенню конкурсу його учасників було відзначено дипломами, подарунками та морозивом.

Прес-служба Кіровоградського МК КПУМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/90257/v_kirovogradi_projshov_dytjachyj_konkurs_nadija

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна