- КПУ - http://www.kpu.ua -

Полтава: Радилися комуністи

Опубликовано 19.06.2018

Днями відбулися відкриті загальноміські збори комуністів м. Полтави і Полтавського району, які розглянули питання: про завдання партійних організацій, що випливають із знаменних дат: 100-річчя створення Компартії України та 25-річчя її відродження після незаконної заборони, про план організаційних заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті, про стан сплати членських внесків в першому півріччі 2018 року.

З інформаціями перед учасниками зборів виступила секретар Полтавського міському КПУ А.І.Фадєєва.

В широкому обговоренні питань порядку денного виступаючі говорили про марність спроб  діючої влади і  прислужників новітньої буржуазії облити партію брудом, безпідставно звинуватити її в усіх земних і неземних гріхах.  Вони не зможуть викреслити з історії того факту, що за часів комуністів відстала окраїна царської Росії стала Україною, удостоїлася честі бути засновницею Організації об’єднаних націй, зросла в могутню індустріально-аграрну державу світового рівня. За своїм економічним розвитком Україна входила в десятку передових країн Європи та світу, а за соціальним станом своїх громадян – разом з братніми союзними республіками СРСР взагалі була на чільному місці.

Нинішня Компартія України, що була відновлена після незаконної заборони патріотами-ентузіастами в 1993 році, також внесла і вносить гідний вклад в забезпечення життєдіяльності українського суспільства. Вона чинила і чинить опір глитаям-буржуям в їхніх хижих, грабіжницьких, здирницьких діях по відношенню до нашої прекрасної, але нещасної країни, нашої рідної землі, наших працьовитих, проте обманутих, обікрадених, зубожілих людей.

Не вдасться зломити комуністів через надумані, висмоктані з пальця “сепаратистські”, “антидержавницькі” дії та  заборонити, знищити, стерти з політичної арени.

Комуністи і в ці нелегкі часи виступають за мир і спокій у суспільстві, за створення належних умов для щасливого, заможного життя кожної людини праці.

Одним з важливих завдань комуністи вважають захист правди історії Великої Вітчизняної війни, і про це вони мають говорити, відзначаючи початок безсмертного подвигу радянського народу в роки Великої Вітчизняної війни, який буде проводитися 22 червня ц.р.

З обговорених питань були прийняті відповідні рішення.

Прес-служба Полтавського МК КПУМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/90392/poltava_radylysja_komunisty

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна