Таланти багатодітної родини - свято дружби і творчості

"Таланти багатодітної родини" - свято дружби і творчості


2 листопада 2019 року в актовому залі Житомирського агротехнічного коледжу відбувся XVI обласний фінал Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Таланти багатодітної родини».

Загалом у заході взяли участь 75 юних талантів, які зʼїхались до обласного центру з усіх куточків Житомирщини. Конкурс-фестиваль організовано обласною жіночою громадською організацією за підтримки обласної організації Компартії України, департаменту в справах сімʼї, молоді і спорту обласної державної адміністрації, обласної ради. Спонсорську допомогу надали Закрите акціонерне товариство «Житомирські ласощі» та Житомирська міська громадська організація «Комітет платників податків».

Дитяче свято – це завжди зворушливо. Це свято дружби, творчості, щирості, а також гарний старт для обдарованої дитини. «Творче змагання дітей з багатодітних родин щороку відкриває нові таланти, сприяє зміцненню наших багатовікових народних традицій, щирих і дружніх стосунків між дітьми та їх наставниками. Саме на таких сценах і на таких конкурсах народжуються майбутні співаки, майстри танцю і художники. Впевнений, що з вас обовʼязково виростуть позитивні, культурні і  самодостатні особистості, активні і достойні громадяни України» - підкреслив у своєму напутньому зверненні до учасників конкурсу перший секретар Житомирського обкому Компартії України, народний депутат України VI скликання Микола Тимошенко.

Виступи і роботи дітей були настільки цікавими, глибокими та талановитими, що жюрі довго визначалося з переможцями 2019 року у номінаціях «Музичне виконання», «Вокальне мистецтво та патріотична пісня», «Художнє та авторське читання», «Образотворче та прикладне мистецтво».

За багатолітньою традицією – захід проводився шістнадцятий рік поспіль - переможених у творчих змаганнях не було. Кожен юний учасник конкурсу отримав подарунок від організаторів і спонсорів цього чудового дитячого свята.

Валерій Левченко,

м.ЖитомирВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях