- КПУ - http://www.kpu.ua -

Кіровоградські ліві закликають депутатів міської ради виступити проти продажу землі

Опубликовано 20.11.2019

Сьогодні, 19 листопада, в Кіровограді, ліві провели пікет сесії міської ради з вимогою до депутатів прийняти звернення до вищого керівництва держави з приводу не допущення продажу землі.

Ліві активісти та небайдужі громадяни вийшли під стіни міської ради з гаслами «Землю на продаж – нас в кріпаки!», «Нема землі – нема України!» і «Депутат! Голосуй за звернення проти продажу землі».

На думку учасників пікету для ринку землі в країні практично не створено належної нормативно-правової, технічної бази. У фермерів, за винятком кількох великих агрохолдінгів, немає необхідних коштів для придбання землі.

Після нетривалого мітингу учасники акції протесту делегували свого представника для виступу з їх вимогами на сесії міської ради.

В своєму виступі на сесії міської ради, лідер кіровоградських лівих Василь Мосієнко закликав депутатів міської ради висловити свою думку та підтримати  основні вимоги учасників пікеті і на їх основі прийняти відповідне звернення до вищого політичного керівництва нашої держави.

–  Сьогодні не можна стояти осторонь долі української землі незалежно від того де ти живеш – у великому місті чи у маленькому селі. Ти живеш в Україні, над землею якої нависла велика загроза. Потрібно, незважаючи на соціальні відмінності, політичні погляди об’єднатись у справедливій боротьбі за її збереження. Це ще можливо, - сказав Василь Мосієнко.

В цьому вбачають запоруку порятунку України, її територіальної цілісності і цивілізованого майбутнього ліві Кіровограда.

Прес-службаМатериал размещен на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/ru/94573/kirovogradski_livi_zaklykajut_deputativ_miskoji_rady_vystupyty_proty_prodazhu_zemli

© КПУ
При перепечатке информации ссылка на www.kpu.ua обязательна