ЧЛЕНУ ПРЕЗИДІЇ ЦК, ПЕРШОМУ СЕКРЕТАРЮ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБКОМУ КПУ ЛЕЩЕНКУ В.О. - 70!

ЧЛЕНУ ПРЕЗИДІЇ ЦК, ПЕРШОМУ СЕКРЕТАРЮ ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБКОМУ КПУ ЛЕЩЕНКУ В.О. - 70!


Дорогий Володимире Олексійовичу!

У сьогоднішній ювілейний Ваш день народження прийміть від імені Президії Центрального Комітету Комуністичної партії України  найтепліші та найщиріші товариські привітання!

Де б і на яких би посадах Ви, шановний Володимире Олексійовичу, не працювали: майстром  Житковицького будівельно-монтажного управління Гомельської області, старшим техніком, інженером, старшим інженером філії інституту «Укрколгосппроект», головним фахівцем у підрозділах Чернігівського обласного управління сільського господарства, інструктором, заступником завідувача, завідувачем  аграрного відділу Чернігівського обкому Компартії України, головою правління відкритого акціонерного товариства «Чернігівводбуд», консультантом депутатської фракції комуністів у Верховній Раді України – скрізь Ваша діяльність,  як професійного, принципового  і відповідального  працівника  та  керівника, була  позначена невтомною працею на благо Вітчизни та  своєї рідної Чернігівщини, чим заслужили повагу своїх земляків і товаришів по партії.

Саме тому вони  беззаперечно довіряли Вам, народному депутату України IV і VI скликань  від КПУ, представляти їх інтереси  у Верховній Раді України. А будучи  депутатом Чернігівської обласної ради,  Ви з властивою  Вам наполегливістю відстоювали як права  своїх виборців, так і право на політичну діяльність Чернігівської обласної організації Комуністичної партії України, яку  очолюєте з 2003 року.  

Шановний Володимире Олексійовичу! Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній відповідальній партійно-політичній діяльності в складі Президії ЦК  та на посаді першого секретаря Чернігівського  обкому Компартії України.

Міцного здоров’я, добра, щастя, достатку, сімейного затишку Вам  і Вашим рідним та близьким!

Президія ЦК Компартії України


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях