Ліві Кіровограда провели флешмоб проти підвищення тарифу на воду

Ліві Кіровограда провели флешмоб проти підвищення тарифу на воду


Сьогодні, 24 січня, в Кіровограді, на центральній площі міста, відбувся флешмоб «Ні тарифному свавіллю!», учасники якого виступили проти чергового підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення.
 
Організована міською організацією ПП «Ліва опозиція» спільно з представниками громадськості акція зібрала багато невдоволених постійним ростом тарифу на воду громадян. 
 
Учасники флешмобу, які виступали на акції, говорили про те, що вартість послуг за водопостачання в нашому місці одна з найвищих в Україні, що в минулому році тариф вже двічі збільшували, що запропонований тариф в 37,14 грн. необґрунтований  і  сильно завищений. Також містяни скаржились, що всі їх попередні акції протесту проти підвищення тарифу на воду були не почутими, а ні керівництвом ОКВП «Дніпро-Кіровоград», а ні місцевою владою.
 
Саме тому, в ході організованого флешмобу, містяни залишили під вікнами владних кабінетів облдержадміністрації написане крейдою нагадування – «Ні росту тарифу на воду!» та багато інших нагадувань про ті чи інші проблемні питання, які турбують громадян, але тривалий час не вирішуються владою.
 
Як зазначив один з організаторів акції Василь Мосієнко, проблема постійного зростання тарифу на воду об’єднала містян різного віку та різних політичних поглядів. 
 
- Від таких цін люди непритомніють, - каже Василь Мосієнко, - і це недивно – 37,14 грн. за воду це вже занадто.
 
Тож в підсумку акції її учасники прийняли рішення направити телеграму президенту України з вимогою втрутитись в ситуацію з тарифами на ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та доручити відповідним службам здійснити перевірку економічного обґрунтування тарифів і захистити мешканців міста від тарифного свавілля водопостачаючого підприємства.
 
Прес-служба Кіровоградської МО ПП "Ліва опозиція"


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях