Черкаські комуністи на вістрі боротьби

Черкаські комуністи на вістрі боротьби


Черкаська міська організація Комуністичної партії України в січні 2020 року крім систематичного проведення політичних занять і політичного інформування партійного і позапартійного активу провела заходи, присвячені 102 – й річниці встановлення Радянської влади у місті Черкаси (16 січня 1918 року), 66 – й річниці утворення Черкаської області (7 січня 1954 року), 366 – й річниці Переяславської ради (18 січня 1654 року), до результатів якої місто Черкаси мають певне значення. Саме із Черкас 8 червня 1648 року Богдан Хмельницький від імені Війська Запорізького написав першого листа до царя Російського із проханням розглянути питання про прийняття Війська Запорізького з його територією до складу Росії.

Так розпочався процес возз’єднання українського (на той час Малоросія) і російського братніх народів в одну державу.

Партійна організація провела також заходи, приурочені пам’яті В. І. Леніна.

Дякуючи В. І. Леніну, його мудрій національній політиці, Україна відбулася як держава і в складі Союзу Радянських Соціалістичних Республік входила до десятки найрозвинутіших країн світу.

До того ж, саме в радянські часи вона об’єднала свої історичні землі в одній державі – Українській Радянській Соціалістичній Республіці. Тому свято об’єднання України повинно відзначатися в червні місяці. Саме в червні 1945 року трудящі Закарпаття прийняли рішення про воз’єднання із народом УРСР. До цього в 1939 і 1940 роках до УРСР були прийняті Західна (Прикарпатська) Україна, Буковина і Бесарабія.

23 січня на площі біля приміщення міської Ради за ініціативою  Черкаського обкому і міськкому партії громадяни міста Черкаси провели акцію протесту під гаслами: «Ні розпродажу української землі!», «Тарифи нас вбивають!», «Ні соціальному геноциду!», «Геть антинародну владу!»

 Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

Гончаруку  О. В.                                                                                                                   

Резолюція

мітингу – протесту громадян міста Черкаси

«Ні розпродажу української землі!», «Тарифи нас вбивають!»,

«Ні соціальному геноциду!», Геть антинародну владу!

Новий 2020 рік для простих громадян вже з перших днів стає черговим роком втрачених надій на краще.

Президент України Зеленський і його «слуги» у Верховній Раді не тільки не виконують своїх передвиборних програм і обіцянок, а й системно, як і попередня влада, ігнорують вимоги Конституції і законів України.

Незважаючи на багатотисячні акції протесту громадян проти розпродажу української землі, пропрезидентська більшість у Верховній Раді України не зняла з розгляду законопроект № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», а навпаки 13 листопада 2019 року прийняла його в першому читанні і без проведення Всеукраїнського референдуму готується його прийняття в другому читанні та в цілому.

Із-за безвідповідальної діяльності Президента України і його команди з 1-го січня 2020 року в державі відсутній мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

На черзі розпродаж державних підприємств, включаючи підприємства стратегічного призначення. А також на розпродаж підуть приміщення наукових установ і спеціалізованих інтернатів-санаторіїв для дітей, зокрема в Черкаській області.

27 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України на заміну Трудового кодексу України схвалив проект закону «Про працю», який в народі вже назвали законом «трудового рабства», його подано до Верховної Ради України на розгляд і прийняття.

Проти цього проекту закону виступають не тільки люди праці, права яких зведено до нуля, а й профспілки, яких цим законом усувають від захисту найманих працівників.

Але ні Президента, ні його «слуг» це аж ніяк не турбує. Цим законом вони готові кинути у рабство людей, лише б продовжити, як і їх попередники та українські нацисти, боротьбу проти усього радянського, навіть якщо воно захищає права людей праці.

На черзі легалізація грального бізнесу, наркотиків і проституції.

Вже забуто нинішньою молодіжною владою про перегляд мовної, освітньої, медичної, пенсійної і житлово-комунальної антинародних реформ, які розкололи суспільство і викликають ненависть до влади.

Не відбулося обіцяного зниження цін і тарифів на газ, електроенергію та житлово-комунальні послуги.

Сміхотворно виглядить злиденне підвищення пенсій для малозабезпечених громадян на фоні міліонних зарплат і премій для високих державних чиновників. Вже тиждень в засобах масової інформації і серед людей йде обговорення нахабства щодо встановлення самим собі високих зарплат і премій. Проте дієвої реакції по присіканню такого самочинства ні з сторони Президента, ні Верховної Ради не має.

В той же час мільйони людей отримують пенсію нижчу за прожитковий мінімум. Та й сам прожитковий мінімум не відповідає вимогам Конституції і рекомендаціям Організації Об’єднаних Націй щодо добового фінансового забезпечення людини в сумі не менше 5 доларів.

Викликає подив і нерозуміння той факт, що на пенсії і субсидії для малозахищених верств населення, пільг для окремих категорій населення згідно законів коштів в державі не вистачає, а для чиновників і фінансування нацистських організацій в Державному бюджеті кошти є.

До того ж, Україна, як була під зовнішнім керівництвом так і залишилася.

Не припиняється антикомуністична і антирадянська істерія.

Продовжується фашизація держави і суспільства.

Відсутній вплив влади на припинення розпалювання ворожнечі між людьми на історичному, політичному, релігійному і мовному грунті.

Не має великого бажання у нинішньої влади припинити братовбивчу, громадянську війну на Сході України.

Прикладом цього є рішення відвести війська не по всій лінії розмежування, а лише в трьох точках та не бажання Президента Зеленського із-за страху перед українськими  нацистами вести прямі переговори із представниками не визнаних ДНР і ЛНР.

Не проведено обіцяного аудиту державних структур і ревізій на місцях.

Не планується проведення повномасштабного перепису населення, що вказує на збереження маніпуляцій щодо матеріального забезпечення громадян і проведення виборів.

Прийнято такий Виборчий кодекс, що жодна проста людина, чесна і справедлива не буде обрана в депутати місцевих рад, через відсутність коштів.

Не ведеться боротьба проти корумпованих чиновників і не зроблено жодної «посадки».

Даремно проїдають кошти платників податку антикорупційні органи: Антикорупційний Суд, НАБУ, САП, НАЗК, ДБР.

Президент Зеленський не став вироком для Порошенка, а його продовженням. 

Нинішня Верховна Рада України стала продовженням минулої Верховної Ради.

Кабінет Міністрів України і його Прем’єр не тільки показали себе, як бездарні і безвідповідальні  управлінці, а й нахабні, цинічні хапуги, які користуючись владою без честі і совісті розбазарюють Державний бюджет на захмарні заробітні плати і премії, яких не має навіть у багатьох високо розвинутих країнах світу.

Чи  можемо  ми  довіряти  такій  владі?

Ні!  І  ще  раз  ні!

Ми висловлюємо недовіру  Президенту України Зеленському  В. О. і

вимагаємо добровільно скласти свої повноваження та призначити дострокові вибори Президента і Верховної Ради України.

Ми висловлюємо недовіру Верховній Раді України і

вимагаємо її саморозпуску.

Ми висловлюємо недовіру  всьому Кабінету Міністрів України і

вимагаємо  в повному складі подати у відставку, а Верховній Раді України прийняти цю відставку.

Ми вимагаємо від Президента України Зеленського,  Верховної Ради і Кабінету Міністрів України перед своїм відходом прийняти законодавчі акти, які б визначали нарахування заробітної плати для керівного складу офісу Президента, народних депутатів України, міністрів і керівників державних кампаній і установ не більш як в 6-ти кратному розмірі по відношенню до прожиткового мінімуму.

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».

м. Черкаси  

23 січня 2020 рокуВы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях