Петро Симоненко взяв участь у роботі Житомирської обласної організації політичної партії «Ліва опозиція»


Житомирська обласна організація політичної партії «Ліва опозиція» з оптимізмом прямує на місцеві вибори

Сьогодні,19 вересня, в Житомирі відбулась конференція обласної організації політичної партії «Ліва опозиція». В роботі конференції взяв участь і виступив з промовою Перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко.

З доповіддю про передвиборну програму та участь кандидатів від партії на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року виступив лідер обласного осередку, директор Житомирського агротехнічного коледжу, народний депутат України VI скликання, доктор економічних наук Микола Тимошенко. «Червоною ниткою» через доповідь пройшли слова СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ.

В обговоренні взяли участь О. Защитніков – голова обласної ради ветеранів, І.Єсін– голова обласної ради ВГО інвалідів «Союз Чорнобиль України», М. Макарчук – військовий пенсіонер, К. Демчук – директор сільгосппідприємства, І. Грабар - доктор технічних наук, професор, В. Шмаков – голова ради ветеранів України та інші.

Конференція одноголосно затвердила передвиборну програму, з якою обласна організація політичної партії «Ліва опозиція» піде до виборців, а також рекомендувала взяти її за основу командам кандидатів у депутати до міських, районних, селищних, сільських рад та ОТГ.

Делегати конференції затвердили список кандидатів у депутати до Житомирської обласної ради та обговорили і узгодили списки до міських та районних рад, а також кандидатури на вибори міських голів.

Прес-центр Житомирської обласної організації

ПП «Ліва опозиція»


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях