Привітання Першого секретаря ЦК КПУ Петра Симоненка з 77-ю річницею з дня визволення столиці Радянської України Києва від німецько-фашистських загарбників та їх поплічників

Привітання Першого секретаря ЦК КПУ Петра Симоненка з 77-ю річницею з дня визволення столиці Радянської України Києва від німецько-фашистських загарбників та їх поплічників


Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні кияни!

6 листопада 1943 року, напередодні 26-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції, в результаті Київської наступальної операції військ 1-го Українського фронту Червоної Армії під командуванням генерала армії Миколи Ватутіна над   столицею Радянської України Києвом  знову гордо замайорів довгожданий  Червоний  Прапор.

З нагоди цієї священної для киян і всіх радянських людей  історичної події, прийміть від Центрального Комітету  Комуністичної партії України і мене особисто сердечні вітання та  щирі побажання всім вам, вашим рідним і близьким  мирного неба над головою, міцного здоров'я, особистого щастя і  благополуччя!

Визволення Києва від нацистських окупантів і їхніх поплічників далося дорогою ціною. Тисячі вірних синів і дочок Радянської Вітчизни загинули смертю хоробрих  при форсуванні Дніпра та при звільненні самого міста.

Героїзм і мужність, стійкість і воля до перемоги синів і дочок братніх радянських народів назавжди залишаться у вдячній нашій пам'яті, в пам’яті   нащадків.

Вічна пам'ять загиблим радянським воїнам-визволителям, партизанам і підпільникам, киянам, які були страчені  і замучені окупантами, які не дожили до Великої Перемоги і сьогоднішнього дня!

Радянський народ високо оцінив подвиг визволителів столиці: понад 800 воїнів були удостоєні високої честі — звання Героя Радянського Союзу, серед яких були представники понад 30 національностей СРСР. Тисячі учасників битви за Дніпро і Київ були нагороджені орденами і медалями Радянського Союзу.

За виявлений героїзм жителів міста в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками і їх поплічниками, рух опору окупаційному режиму і економічний внесок у Перемогу, столиця Радянської України Київ по праву  удостоєний почесного звання  «Місто – Герой».

На жаль, 77-му річницю визволення Києва від німецько-фашистської окупації трудовий народ України зустрічає, коли в країні політичні сили кримінально-корумпованих олігархов, бандформувань і  неонацистів, які захватили владу  внаслідок державного перевороту  в лютому 2014 року,  наслідуючи  минулі часи гітлерівської окупації і, дійшовши до межі свого морального падіння, перекроюють героїчну історію Великої Вітчизняної війни, піднімають  свою блюзнірську руку на кров'ю завойовану радянським народом Перемогу.

Переписана ними історія України проголошує Ватутіна і Червону Армію, які звільнили від  фашистів  Київ, – окупантами. А колабораціоністів, від рук яких загинули сам Ватутін і тисячі мирних жителів в Бабиному Яру, - національними героями.

Та ми, комуністи, переконані, що не за горами той час, коли  трудовий народ України, який приніс незліченні жертви заради розгрому фашизму, остаточно вичистить українську землю від олігархічної і неонацистської нечисті.

Саме для цього потрібно всім нам об’єднатися і піднятися як один на боротьбу проти існуючого свавілля пануючого в країні антинародного націонал-олігархічного режиму!

До таких дій надихає героїчний подвиг наших ветеранів - визволителів, які назавжди залишиться у серцях  як вдячних киян, так і всього трудового народу України!

Наша сила – в Правді!

Слава вам, визволителі рідного Києва!

Хай  ніколи не згасне в серцях  Спадкоємців Перемоги Вічний вогонь пам'яті про ваш  безсмертний подвиг!

З повагою,

Перший секретар

ЦК Компартії України 

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях