Привітання Петра Симоненка з нагоди 103-річчя проголошення Радянської влади в Україні

Привітання Петра Симоненка з нагоди 103-річчя проголошення Радянської влади в Україні


Шановні співвітчизники! Дорогі товариші і друзі!

24-25 грудня 1917 року в Харкові на Першому Всеукраїнському з’їзді Рад, була проголошена Радянська влада в Україні. Ця історична дата постійно нагадує всім нам про славне радянське минуле, де було багато великих справ і здобутків.

Ця дата була і залишиться  символом і устремлінням  мільйонів  українців до  нового світлого суспільного ладу, заснованого на принципах поваги до людини праці, рівності і справедливості.

Трудящі України ніколи не забудуть про те, що саме Великий Жовтень надав їм право на самовизначення і отримання державності, на основі якого виникла,  міцніла і розквітала Українська Радянська Соціалістична Республіка.

В умовах соціалізму Радянська Україна стала країною могутньої економіки з високорозвинутою багатогалузевою індустрією, багатопрофільним сільським господарством, всесвітньовідомими досягненнями  в науці і культурі, освіті, літературі і мистецтві.

Країною, де була здійснена одвічна мрія народу - об’єднання українських земель в єдиній Радянській Соціалістичній державі.

Країною, яка з багатьох найважливіших показників розвитку входила до першої десятки передових країн Європи і світу.

А те, що Радянська Україна буда однією з держав-засновниць ООН, було свідченням високого міжнародного авторитету нашої держави.

Тимчасова поразка соціалізму в СРСР і Східній Європі призвела до руйнації економічного потенціалу   України, ліквідації  всіх  соціальних гарантій для трудящих, до появи  безробіття, злиднів, безнадії,  до перетворення  її в країну - жебрака.

Проте комуністичні ідеї – невмирущі і непереможні! Бо заповітну мрію про рівність, братерство, свободу і щастя не можливо ні заборонити, ні вбити, ні витравити з пам’яті, ні вирвати з серця!

Ми, комуністи, не дивлячись на переслідування з боку пануючого в нашій країні залежного від США,ЄС та МВФ націонал-олігархічного режиму, впевнено дивимося у майбутнє, бо діємо і боремося в інтересах людини праці, в інтересах Вітчизни, в ім’я величних ідеалів, беззавітному служінню яким присвятили себе багато поколінь комуністів.

І ця боротьба, безумовно, стане основою для нашої з вами спільної звитяги за народовладдя, соціалізм, Союз рівноправних братських народів!

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, щастя і благополуччя!

З повагою,

Перший секретар ЦК Компартії України 

Петро Симоненко


Вы можете обсудить этот материал на наших страницах в социальных сетях