ПІД ЧЕРВОНИМ ПРАПОРОМ ВЕЛИКОГО ЖОВТНЯ – ВПЕРЕД, ДО ВЛАДИ ТРУДЯЩИХ! Звернення Центрального Комітету Компартії України до співвітчизників з нагоди 104-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції!

ПІД ЧЕРВОНИМ ПРАПОРОМ ВЕЛИКОГО ЖОВТНЯ – ВПЕРЕД, ДО ВЛАДИ ТРУДЯЩИХ!
Звернення Центрального Комітету Компартії України до співвітчизників з нагоди 104-ї річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції!


Велика Жовтнева соціалістична революція стала першою переможною пролетарською революцією, яка здійснила корінний поворот у всесвітній історії людства від старого, капіталістичного до нового, соціалістичного ладу.

Саме в  Жовтні 1917-го року вперше в світовій історії робітничий клас Росії в союзі з селянськими і солдатськими масами, озброєні ленінськими ідеями, під керівництвом більшовицької партії скинули кайдани гніту і рабства, звільнились від жорстокої  експлуатації панівних класів.

Жовтнева революція по праву носить ім'я Великої, бо є такою як за масштабами звершень, так і за наслідками свого впливу на розвиток людської цивілізації.

Жовтнева революція  є соціалістичною, оскільки в результаті її перемоги виникла перша в світі робітничо-селянська  держава, в якій  на основі загальнонародної власності на засоби виробництва, класова та станова нерівність залишилися в минулому, трудящі вперше отримали не декларовані, а справжні права: на мир, не землю, на працю, на гарантований соціальний захист, на забезпечену старість, безкоштовні медичну допомогу й освіту, на всебічний розвиток.

Завдяки Великому Жовтню колишня царська Росія перетворилася на Радянський Союз – федерацію вільних і рівноправних республік, однією з яких стала Українська  РСР.

Розвиваючись у складі СРСР, Україна об'єднала всі свої етнічні землі, увійшла до десятки найбільш економічно та культурно розвинених країн світу,  стала однією із засновників Організації Об'єднаних Націй. Істотно зросла чисельність населення республіки.

Всебічною перевіркою на міцність завоювань Жовтня була Велика Вітчизняна війна. Саме в роки  воєнного лихоліття поняття «Велика Вітчизняна» і «Велика Жовтнева» стали нероздільною  основою Великої Перемоги радянського народу під керівництвом Комуністичної партії і її вождя Й.В. Сталіна над німецько-фашистскими загарбниками, їх сателітами і поплічниками.

Продовжуючи розвиватися в історичному напрямку, обраному в 1917 році, радянський народ  зумів після тієї страшної війни швидко відбудувати розорену країну, освоїти цілину та космос, одночасно створити ракетно-ядерний щит, який дозволяв дати відсіч новим претендентам на світове панування.

В сьогоднішній непростий час, свято  Великого Жовтня доводиться відзначати в умовах жахливих наслідків антисоціалістичного перевороту 1991 року, жорстокої  експлуатації  трудового народу, постійного зростання цін, безробіття, невиплат зарплат,  голоду в багатьох сім'ях і холоду в їхніх оселях, терору і переслідувань інакомислячих, в першу чергу комуністів, громадянської братовбивчої війни на Донбасі, неофашистської за формою, олігархічної за змістом і маріонеткової за суттю антинародної влади, яка веде Україну  до катастрофи.

В країні замість обіцяного процвітання – розруха виробництва, зупинка заводів та фабрик, занепад села,  злочинне пограбування загальнонародного надбання – землі.

Замість проголошеної демократії – правове свавілля!

Замість порядку – хаос в управлінні!

Замість свободи слова – цензура!

Замість духовного піднесення – занепад культури, духовності і моралі!

Замість зміцнення державного суверенітету України  – загроза перетворення її на колонію США та НАТО.

Зухвало підняв голову неофашизм. Політичні авантюристи встановлюють в країні націоналістичну диктатуру, викреслюють Червоний Жовтень з нашої історії, що рівнозначно відмові від найвидатніших звершень ХХ століття.

Центральний Комітет Комуністичної партії України вважає: в умовах наростаючої соціально-економічної кризи та різкого загострення політичної боротьби між олігархічними угрупованнями марно сподіватися на добровільне здійснення буржуазною державою  заходів до покращення становища трудящих. Чекати на милість від олігархів та їхніх політичних агентів – даремна трата часу.

Тому Компартія закликає трудовий народ не просити націонал-олігархічну корумповану владу виконати його волю, а змусити її це зробити.

В першу чергу вимагати:

- націоналізувати приватизовані базові галузі промисловості та надра України;

- запровадити державну монополію у нафтогазовій сфері і, таким чином встановити жорсткий контроль за видобутком газу та нафти;

- встановити  належний контроль за тарифами на електроенергію. Кабінет Міністрів, а не проміжні комерційні структури, повинен займатися розподілом електроенергії, проводити жорстку політику в цій сфері;

-  негайно запровадити державну монополію на реалізацію зерна за кордон і цим виключити загрозу виникнення можливого штучного голоду в Україні, встановити доступні ціни на продукти харчування і товари першої необхідності та забезпечити нормальні умови життя наших громадян;

- Кабінету Міністрів і Верховній Раді примусити всіх власників закордонних рахунків повернути ці кошти до національної економіки України;

- реалізувати політику підтримки реального виробника, а не спекулятивного банківського капіталу. Національний банк сьогодні має кредитувати не комерційні банки, а безпосередньо, за рішенням парламенту, найбільш значущі підприємства, що надають робочі місця, дають можливість наповнювати товарами внутрішній ринок;

- відмовитися від будь-яких проявів націоналізму у державній політиці та забезпечити реалізацію конституційної норми, що забороняє пропаганду фашизму;

- припинити націоналістичну наругу над нашим славним минулим радянської епохи;

- зупинити наступ Зе-режиму на свободу слова та думки. Затаврувати ганьбою запровадження цензури та переслідування інакодумців;

- припинити злочинні спроби втягнути Україну в НАТО всупереч волі нашого народу.

Компартія вимагає від уряду та Президента, від місцевих органів влади негайного вжиття заходів, спрямованих на безпеку громадян України та запобігання епідеміологічній катастрофі. Замість того, щоб йти на уклін до фінансових вампірів із МВФ,  ухвалити  бюджет на 2022 рік, який відповідатиме інтересам народу, зокрема  витрати на війну на Донбасі  направити на фінансування медицини.

Вся медична промисловість, яка ще не знищена «реформами» за рецептами МВФ, має бути завантажена держзамовленнями на виробництво засобів індивідуального захисту, медобладнання для штучної вентиляції легень, антивірусних препаратів тощо.

Співвітчизники!

Центральний Комітет Компартії України  наголошує, що трудящим марно чекати від пануючого ненаситного і кримінально-корумпованого націонал - олігархічного режиму покращення свого  соціально-економічного становища і закликає всіх рішуче боротися за свої законні права проти влади капіталу, проти безробіття та бідності, проти фізичного, морального, духовного, культурного, релігійного і мовного  геноциду! Мовчати–це смерть!

Сьогодні, у ситуації, коли «верхи», виявляючи жадібність  до збагачення, не здатні керувати країною, а трудящі маси не бажають жити по-старому, трудовому народу необхідно підніматися на  класову боротьбу проти цього нелюдського режиму на захист своїх конституційних прав і свобод. Настав час сказати своє суверенне слово.

Домогтися цього можливо лише в тому випадку, якщо в Україні буде створено потужний рух гноблених і знедолених під керівництвом комуністів. Бо ніхто, окрім самих трудящих та комуністів не змінить Україну на краще,  не відродить її і не прославить. Адже тільки трудящі разом з комуністами вміють будувати, вміють творити. Це підтверджено всією історією Великого Жовтня.

Тож нехай благородні ідеали Великого Жовтня додають нам сил, натхнення та віри в неминучість перемоги трудящої людини, звільнення її від експлуатації, політичного безправ'я та духовного приниження!

Під прапором Великої Жовтневої соціалістичної революції – вперед, до влади трудящих!

Разом ми неодмінно переможемо! Майбутнє України за Радянською владою, за соціалізмом, за союзом братніх народів!

Центральний Комітет

Комуністичної партії України

м. Київ

3 листопада 2021 року


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах