Ветерани Житомирщини обурені намірами влади заборонити Компартію


Президенту України  П.Порошенку

Прем’єр Міністру України А.Яценюку

Голові Верховної Ради України В.Гройсману

Шановні панове!

Сьогодні, в свої 90 років, я, згадуючи своїх побратимів, з якимми йшов в атаку проти фашистів і задля захисту народу та України, підіймаю свій голос на захист Комуністичної партії України.

Позов про заборону Компартії – це ганьба для нашої держави, яка, будучи членом ООН, гарантує право людей не лише на життя, а й на вільне висловлювання своїх поглядів, в тому числі й політичних.

Звинувачення Компартії в тому, що їй не притаманне, нагадує нам, ветеранам, підпал Рейхстагу в фашистській Німеччині.

Прошу: не ганьбіть Україну цим судовим процесом. Зупиніться! Краще прислухайтесь до Компартії, яка свого часу вивела Україну в десятку найрозвиненіших держав світу.

Ви на Майдані об’єднали протестні сили народу у справедливій боротьбі з олігархами, корупцією й узурпацією влади Януковичем якраз під гаслами Компартії. То ж будьте послідовні: припиніть процес переслідування КПУ, моральний і фізичний тиск на комуністів, громадян України, які завжди боролися за суверенітет та цілісність держави.

З повагою,

Степан Григорович Бойко,

ветеран партизанського руху, війни і праці,

Герой Соціалістичної праці

Голові  Верховної Ради України

Ветерани м. Житомира глибоко стурбовані загостренням загальнонародної, політичної обстановки в країні, що призвела до значно погіршеного життєвого рівня людей, їх незадоволення і обурення. У той же час окремі політичні сили, що складають нинішню владу, розвернули широку пропагандистську активність в засудженні комуністичної ідеології, порівнюючи її з фашистською і вимагаючи офіційної заборони в Україні.

Ветерани — це покоління з великим життєвим досвідом, котрі мають повне право виразити з цього приводу свою думку.

У лавах КПУ перебувають прості громадяни — робочі, селяни, службовці, пенсіонери молодь, малі підприємці — не зомбовані вузькою націоналістичною метою, а глибоко переконані в розумних цілях програми партії, направленої на інтереси народу і країни.

Ветерани відмічають, що КПУ незалежної України протягом 24 років наполегливо відстоює інтереси простих людей, веде повсякденну боротьбу за демократичні права народу, забезпечення гідного життя і процвітання країни.

Комуністи, а разом з ними і ветерани, рішучі  у своїх позиціях щодо єдності нашої країни, дружби народів, мирного вирішення конфліктних ситуацій і ураховування думок народу з приводу проведення референдумів. Принцип заборони - признак слабкості влади, яка прагне таким шляхом звільнитися від критики, порушуючи демократичні права свободи громадян України.

Члени президії:

Бобилєв Г.І., Білоусов Г.Ф., Байда М.А., Богуславський Г.В., Губатюк Г.М., Жабровець О.Ф., Заєць М.О., Костенко B.C., Киян Ю.О., Поздняков К.В.,Петровський В.О., Рафікова К.В., Семенов К.О., Трещов А.Т., Туманов Б.М., Хохлов В.І., Шубович В.М.

Президенту України

Голові Верховної Ради України

Голові Уряду України

Ми, ветерани і діти Великої Вітчизняної війни, обурені забороною комуністичної ідеології і символіки радянської доби. Тоді забороніть і Біблію. Комуністична ідея справедливості закладена там.

Порівнювати гуманну комуністичну ідеологію з антигуманною фашистською – це злочин!

Обурені реабілітацією фашистських прислужників ОУН-УПА. Велику Вітчизняну війну, святу Перемогу з пам’яті людей не стерти!

Ми вимагаємо ніколи не приймати антиконституційних і антиєвропейських законів, указів, постанов!

Від імені ветеранів і дітей Великої Вітчизняної війни

Соколов А.І.


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах