Жителі Березанського району Миколаївщини обурені забороною комуністичної ідеології та символіки


Президенту України

Порошенку П.О.

Голові Верховної Ради України

Гройсману В.Б.

Шановні Петре Олексійовичу і Володимире Борисовичу!

Ми, жителі Березанського району, Миколаївської області - діти війни, глибоко обурені тим, що 9 квітня 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон  "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" (реєстраційний № 2558), яким грубо ігноруються права та свободи людини і громадянина, гарантовані статтями 34, 36, 37 Конституції України, а також статтями 10, 11 Конвенції про захист прав людини  і основоположних свобод від 04.11.1950 року.

Нам не зрозуміло, за що нинішня влада так жорстоко карає нас: мало того що б'ють матеріально - до небес піднято ціни на все, у тому числі і на послуги ЖКГ ( це при наших мізерних пенсіях!), та ще і морально вирішили добити, прийнявши вищезгаданий Закон!

Невже ви, керівники держави, не розумієте, що своїми діями сприяєте загостренню ситуації в Україні ?!  Ми не віримо цьому, тому просимо Вас, Петре Олексійовичу, не підписувати згаданий вище Закон і переконати Володимира Борисовича Гройсмана відмінити Закон (реєстраційний № 2558) як непродуманий і прислухатись до народу. Адже, згідно ст.5 Конституції України, єдиним джерелом влади в Україні є народ.

 З повагою,

жителі Березанського району : Дремлюга М.Н., Адамчук В.І.,

Хохлова В.Ю., Сопко М.М., Балас В.М., Кривошеєва В.А., Охотніченко Л.П.,

Клюкас П.А., Танасійчук В.С., Панасенко М.П., Нотич А.І., Свинаренко В.Ю. 


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах