- КПУ - http://www.kpu.ua -

Звернення лідера КПУ Петра Симоненка до Президента України Петра Порошенка

Опубліковано 30.04.2015

Перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко направив Президенту України Петру Порошенку звернення, в якому закликав його не підписувати прийнятий 9 квітня 2015 року Верховною Радою України Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» (реєстраційний № 2558).

Свою позицію лідер КПУ обґрунтував тим, що даний Закон однобоко й необ'єктивно трактує перебіг історико-правових й соціально-економічних процесів, які протікали у межах колишньої радянської системи на теренах УРСР, зокрема в західних областях.

Петро Симоненко також впевнений, що Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» допускає принципові перекручення історії, безпідставно вторгається у сферу, яка через багатогранність своєї природи не може отримати об'єктивної правової оцінки, а може бути оцінена лише в історичній площині.

Крім того, на переконання лідера комуністів, визнання на законодавчому рівні радянської епохи 1917 - 1991 рр. злочинним тоталітарним режимом – це наочний приклад перевищення парламентом наданих йому повноважень. А сам Закон № 2558 суперечить інтересам українського народу, потенційно є передумовою дестабілізації українського суспільства, чинником виникнення деструктивних для країни процесів, джерелом шкоди національним інтересам України.

Прес-служба


Матеріал розміщено на КПУ: http://www.kpu.ua

Link: http://www.kpu.ua/uk/81220/zvernennja_lidera_kpu_petra_symonenka_do_prezydenta_ukrajiny_petra_poroshenka

© КПУ
Під час копіювання інформації обов’язково посилайтесь на www.kpu.ua