Полтава відзначила ювілей Радянської Армії і Військово-Морського Флоту

Полтава відзначила ювілей Радянської Армії і Військово-Морського Флоту


23 лютого в залі засідань Полтавського обкому Компартії України відбулися урочисті збори, присвячені 100-річчю з дня утворення Радянської Армії і  Військово-Морського Флоту.

Урочисті збори відкрив та привітав учасників голова обласної організації Всекраїнського Союзу радянських офіцерів полковник О.В.Зенін.

Він та виступаючі секретар Потавського міському КПУ А.І.Фадєєва, керівники громадських організацій та формувань М.В.Клепач, П.М.Меркулов, Р.О.Дибов та інші , які в своїх промовах говорили, що Збройні Сили Радянського Союзу стали школою мужності, честі, інтернаціоналізму і любові до Вітчизни для багатьох поколінь. Служба в них була справою честі. Такою Армія увійшла в історію – ніким не переможена і яка до кінця виконала свій обов'язок перед Батьківщиною. Армія, якою ми можемо пишатися, армія, яка захищала кожного громадянина великої та потужної держави!

23 лютого назавжди залишиться дорогим і шанованим святом нашої країни, яке символізує честь, мужність, патріотизм та велич подвигу наших дідів і батьків на фронті і в тилу. І ми зобов'язані бути гідними їх безсмертного бойового і трудового подвигу!

Ряд учасників урочистих зборів отримали ювілейні відзнаки Полтавського обласного комітету Компартії України та Всекраїнської організації  Союзу радянських офіцерів.

Тепло і сердечно учасників  ювілейного зібрання вітав  ансамбль «Оберіг» (керівник О.Чухрай).

Прес-служба Полтавського обкому КПУВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах