Відбувся пленум Закарпатського обласного комітету Компартії України


5 жовтня 2019 року відбувся пленум Закарпатського обласного комітету КПУ за участю перших секретарів місцевих партійних комітетів області. Вів пленум перший секретар Закарпатського обкому КПУ Володимир Миколайович Алексій.

Присутні в режимі "You Tube" прослухали виступ першого секретаря ЦК КПУ Петра Симоненка на Всеукраїнських партійних зборах з єдиним порядком денним, провели обговорення основних тез доповіді з урахуванням специфіки області.

Учасники пленуму підтримали основні положення Відозви ЦК КПУ до селян, патріотичної громадськості, всіх громадян України «Не допустити трагедії, що нависла над українською землею» та заявили про неприпустимість продажу земель сільськогосподарського призначення, необхідність проведення роз’яснювальної роботи з цих питань серед сільського та інших верств населення області.

На пленумі визначено терміни проведення звітно-виборних зборів в первинних парторганізаціях, звернуто увагу на необхідність забезпечення належної підготовки до зборів і, в разі необхідності, кадрового посилення керівництва ними.

Обговорено питання про підготовку партійних комітетів і організацій області до 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, 75-річчя возєднання Закарпаття з Радянською Україною та 102-ї річниці Великої Жовтневої Соціалістичної революції, а також питання організації  політичної освіти комуністів у 2019-2020 рр., суттєвого покращення підписки на видання "Робоча газета" та надання пропозицій щодо утворення міських та районних структур партії "Ліва опозиція" та інші питання повсякденного партійного життя, 

Прес-служба Закарпатського обкому КПУ


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах