Черкаси. Непереможна і легендарна. Правду історії не оббрехати, не переписати

Черкаси. Непереможна і легендарна. Правду історії не оббрехати, не переписати


Саме по такій тематиці в Черкаській обласній партійній організації комуністи та їх прихильники провели заходи присвячені Дню народження Робітничо – Селянської Червоної Армії і Робітничо – Селянського Червоного Флоту, з часом названим Радянською Армією і Військово – Морським Флотом Союзу Радянських Соціалістичних Республік або Збройні Сили СРСР.

На заходах згадувалися не тільки героїчні сторінки історії Радянських Збройних Сил, а і їх значення у стримуванні агресивних намірів імперіалістичних країн та їх військового блоку НАТО.

Одночасно обговорювалося питання про відстоювання і збереження правди про радянський період нашої історії та шляхи боротьби за встановлення соціальної справедливості, за повернення до соціалізму.

По завершенню заходів, їх учасниками були прийняті резолюції по обговорених питаннях.

Прес-служба Черкаського ОК КПУ


Президенту України

Зеленському  В. О.,

Голові Верховної Ради України

Разумкову  Д. О.,

Прем’єр - міністру України

Гончаруку  О. В., 

Голові Конституційного Суду України

Тупицькому  О. М.                                                                                                                   

Резолюція

мітингу громадян міста Черкаси присвяченому 102-річниці створення

Робітничо-селянської Червоної Армії і Робітничо-селянського Червоного Флоту

Ми, громадяни міста Черкаси, народжені в країні, яка називалася Союз Радянських Соціалістичних Республік (СРСР) і до складу якої входила Українська Радянська Соціалістична Республіка, зібралися на мітинг присвячений 102-річниці створення Робітничо-селянської Червоної Армії і Робітничо-селянського Червоного Флоту, щоб нагадати молодому поколінню і владі України, що саме завдячуючи Червоній Армії і Флоту, які були сформовані із військових частин і екіпажів військових кораблів, що перейшли на сторону народу після Великої Жовтневої соціалістичної революції, загонів Червоної гвардії та тисяч добровольців із робітників і селян, були вигнані із нашої землі полчища інтервентів із 14 країн світу, які вторглися до нас на запрошення скоропадських і петлюр.

Саме Червона Армія і Флот забезпечили становлення і розвиток української держави (УРСР).

Саме з допомогою Червоної Армії були повернуті в лоно України землі Західної України, Бесарабії, Буковини і Закарпаття.

Саме вікопомним Подвигом воїнів багатонаціональної  Червоної Армії і Флоту було розгромлено німецько-фашистських загарбників, їх сателітів і посібників у роки Великої Вітчизняної війни, визволено багато народів світу від коричневої чуми.

Саме Радянська Армія і Військово-Морський Флот СРСР після другої світової війни своєю могутністю стримував розв’язання нових світових воєн.

Незаперечним фактом є і те, що саме на базі частин Радянських Збройних Сил сформувалися Збройні сили України.

Тому великою ганьбою і соромом в сучасній Україні є те, що на догоду українських націоналістів, проповідників фашистської ідеології і спадкоємців гітлерівських посіпак, державна влада піддає забуттю справжню історію нашого народу, плюючи в душу воїнам Великої Вітчизняної війни та мільйонам солдатів і офіцерів Радянської Армії.

Але правду історії не оббрехати, не переписати.

Ми вимагаємо від Конституційного Суду України у відповідності із пунктом 2 статті 92 Закону України «Про Конституційний Суд України» переглянути і скасувати рішення Конституційного Суду України від 16 липня 2019 року № 9–р/2019, справа № 1-24/2018 (1919/17) за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», в частині засудження комуністичного періоду нашої історії.

Це рішення Суду носить політичний, псевдоісторичний, а не правовий характер та не відповідає статтям 8, 9, 11, 15, 21, 22, 23, 24, 34, 35, 36, 37, 38, 55, 58, 62, 71 Конституції України, а сам Закон направлений на стирання історичної пам’яті українського народу про весь радянський, соціалістичний період нашої історії, знущання над нашим історичним минулим, незаконну заборону використання символів Перемоги у Великій Вітчизняній війні та відкрив дорогу послідовникам фашистської ідеології в Україні.

До того ж, Судом не взято до уваги висновки Венеціанської комісії (Демократія через право), за якими так званий закон про «декомунізацію» не відповідає трьом критеріям: законності, легітимності і необхідності застосування в демократичному суспільстві.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України внести зміни до Закону України від 9 квітня 2015 року № 2539 «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та прийняти його із назвою «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» і в редакції із такою назвою від 20 квітня 2000 року № 1684-III та змінами до нього від 21 квітня 2011 року № 3298-VI, чим буде відновлена історична справедливість щодо вікопомного подвигу нашого народу у роки Великої Вітчизняної війни, яка справила вирішальний вплив на весь хід Другої світової війни.

Ми вимагаємо від депутатів Верховної і місцевих рад, голів міст і обласних державних адміністрацій відмінити постанови і розпорядження про перейменування населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів, площ, парків і скверів, назви яких пов’язані із Великою Вітчизняною війною, солдатами, командирами, командуючими і маршалами Червоної Армії.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України скасувати Закон України від 9 квітня 2015 року № 2538-1 «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», як такий, що реабілітував посібників гітлерівської Німеччини вояків ОУН-УПА, всупереч Конституції  України і Закону України від           9 квітня 2015 року № 317-VIII про засудження націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в Україні та заборону пропаганди його символіки, відкрив дорогу поширенню фашистської ідеології в Україні, заражаючи нею державу і суспільство.

А також скасувати Закон України від 28 березня 2019 року № 264-VIII, згідно якого вояки ОУН-УПА визнаються учасниками бойових дій і прирівнюються до солдатів і офіцерів Червоної Армії – переможців у Великій Вітчизняній війні, що суперечить рішенням Нюрберзького Міжнародного військового трибуналу, Конвенції про закони і звичаї війни, прийнятій на Гаазькій міжнародній конференції в жовтні 1907 року та є великою образою для більшості народу України – спадкоємців воїнів – переможців.

Ми вимагаємо від Верховної Ради України прийняти Закон України «Про встановлення історичної та соціальної справедливості по відношенню до мирних громадян України, які потерпіли від діяльності ОУН-УПА в період Великої Вітчизняної війни і повоєнний період 1941-1956 роки», в якому визнати злочини ОУН-УПА та військових формувань СС «Галичина», «Нахтігаль» і «Роланд», які воювали на стороні гітлерівської Німеччини, геноцидом проти українського народу, про що доведено Нюрберзьким Міжнародним військовим трибуналом, на відкритих судах в Українській Радянській Соціалістичній Республіці і підтверджено Довідкою Служби безпеки України від 30 липня 1993 року «Про діяльність ОУН-УПА».

А також передбачити у Законі відшкодування потерпілим громадянам або їх спадкоємцям за фізичні і моральні збитки від злочинів ОУН-УПА та інших вищезгаданих військових формувань.

Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів України ліквідувати так званий «Інститут національної пам’яті», який за кошти платників податків розпалює ворожнечу в суспільстві на історичній і політичній основах та розколює суспільство шляхом дезінформації і перекрученням історичних фактів.

Ми вимагаємо від Президента Зеленського і Верховної Ради України врешті-решт виконати свої передвиборні обіцянки про припинення братовбивчої громадянської війни на Сході України.

Ми вимагаємо від депутатів Верховної Ради України, в тому числі від одномандатних округів Черкаської області, не допустити прийняття законопроекту «Про приватні військові кампанії», потворного явища скопійованого у міжнародного терориста – США.

Резолюцію мітингу схвалено «одноголосно».

м. Черкаси

23 лютого 2020 рокуВи можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах