“Яка хата - такий тин, який батько - такий син, яка крівля - така й стріха, який розум - така й втіха” ЩОДО ВЕЛИКОГО ГЕРБА УКРАЇНИ

“Яка хата - такий тин, який батько - такий син, яка крівля - така й стріха, який розум - така й втіха”
ЩОДО ВЕЛИКОГО ГЕРБА УКРАЇНИ


Став відомий переможець конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. Про це в Facebook повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

За його словами, в конкурсі брали участь 112 робіт, кращі обирало журі, до складу якого увійшов автор малого герба України Андрій Гречило.

Як відомо, 30 вересня Кабінет міністрів ухвалив проект постанови про проведення конкурсу на найкращий ескіз великого Державного Герба України.

Для відзначення найкращих проектів ескізів установили премії: перша премія - 100 тисяч гривень, друга премія - 50 тисяч гривень, третя премія - 30 тисяч гривень.

Комісія, розглядаючи проекти, не  призначила другу премію, проте було призначено третю премію.

Ткаченко додав, що тепер Міністерство юстиції підготує законопроект про державні символи. Якщо нардепи підтримають його конституційною більшістю, то Україна офіційно отримає Великий герб

До речі, конкурс ескізів Великого герба України оголошували вже тричі: у 1991-му, 2001-му та 2007 роках, однак щоразу безрезультатно.

Нагадаємо, що  згідно зі ст. 20 Конституції України Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України. Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).

А тепер не лякайтеся і не смійтесь - ось  можливий Великий герб України.

Ескіз-переможець

А тепер, увага!

Наводимо мовою оригіналу кілька коротких характеристик відвідувачів соціальних мереж цього «геральдичного шедевру»:

«- А разве вам носочки с рюшами не нравятся?

- Без граблей вообще не информативно.

 - Это ангелиха что ли? ))

А кастрюля де?

Яка хата - такий тин, який батько - такий син, яка крівля - така й стріха, який розум - така й втіха.

- З войовничого Києва сміється Львов, а козак  спостерігає…

 - Боже, какая пошлость и безвкусица....

- Даже не знаю как реагировать. Лёва с  змеиным языком, ангел в носочках с рюшами, но меч кривой, который раньше относили к негуманному оружию.

- Это у ангела железный немецкий крест на груди что ли? Он дивизию СС представляет?

А колокольчик на хвосте у льва с маникюром? Символ стукачества и предательства?

- Что лев собрался вылизывать?

- Да уж, видать, с геральдистами у нас тоже напряженка.

- Что ни делает дурак, Все он делает не так!" (Классик)»

А  ще відвідувачі соціальних мереж питають, чому козака споганили і спотворили? На всіх версіях герба Війська Запорізького корпус і голова його повернені на три чверті вліво, права рука вільно звисає на стегно, ліва - приклад тримає під кутом 45 градусів, до корпусу, а не сьогоднішня порнографія шароварна?...

Чи як реагувати на лева з манікюром? Він що? Представник нетрадиційної орієнтації?

Також запитують, а навіщо на новому гербі України леву між лапами намалювали пісюн, адже на хоругві Львівської землі в Грюнвальдській битві, звідки і бере початок львівський лев, його не було?… 

Питають: а це з крилами хто? Якщо Божественне, то чому нижче козака розташовується? Це нормально? Чи це гасло "Україна понад усе" в дії? Дивно якось…

Чи як у республіканській демократичній Україні може бути герб з короною?

А ще члені комісії мабуть не додивилися, що і ангел і лев цинічно топчуться по синьо-жовтому символу сучасної  України.

То може тоді народні депутати і правоохоронні органи до всього цього  додивляться і дадуть як політичну, так і морально-правову оцінку!?

Хоча тепер ще раз стало зрозуміло, чому після трагічних подій серпня 1991 року зрадникам трудового народу, доморощеній буржуазії, а особливо націонал-олігархічним  режимам  Порошенка і Зеленського та їх господарям США І ЕС, було необхідно прийняти антиконституційний закон про декомунізацію і зокрема заборонити радянські символи, той же герб УРСР. Тому що боялися і бояться!

Бо герб Радянської України засвідчує: як би не біснувалася  буржуазія і їхні посіпаки – антикомуністи і націоналісти, сонце, що сходить на фоні серпа і молота – символу класового союзу робітників і селян,  осяє перемогу народовладдя і соціалізму!

Прес-служба


Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах