Память жертв війни вшанували у Кіровограді

Пам'ять жертв війни вшанували у Кіровограді


Щороку 22 червня в Україні вшановують світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Велика Вітчизняна війна. Горем і болем вона увірвалася в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожне людське серце, долю кожної людини.

Напередодні цієї трагічної дати, вечором 21 червня, в Кіровограді (Кропивницькому), на Меморіальному комплексі «Фортечні вали» відбувся мітинг-реквієм, організований міським осередком партії «Ліва опозиція».    

Відкриваючи мітинг, лідер лівих міста Василь Мосієнко сказав, що цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла народам нашої країни незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну родину, війна забрала життя мільйонів людей.

- Ця війна супроводжувалася жорстокістю, масштабними руйнуваннями населених пунктів, знищенням великих груп населення, депортаціями тощо. За підрахунками істориків, в лавах Червоної Армії загинуло 3,5–4 млн українців, у партизанських формуваннях — від 40 до 60 тис. Наш обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто здобув перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму, - сказав у своєму слові Василь Мосієнко.

В знак вічної пам’яті по жертвам війни, учасники мітингу-реквієму схилили голови перед мужністю і нескореністю наших пращурів, які знайшли в собі сили вистояти і вижити, які піднялись на бій і перемогли у героїчній боротьбі.

На завершення мітингу містяни поклали квіти до Вічного вогню і могил героїв.

Вічна слава і пам'ять загиблим героям!  

Прес-служба міського осередка ПП «Ліва опозиція»Ви можете обговорити цей матеріал на наших сторінках у соціальних мережах